2737
2739
عنوان

چجوری یه دختر با اعتماد به نفس باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1980 بازدید | 72 پست
راستش آدم های که رابطه ی خوبی باهم داریم کم نیستن ، حتی میشه گفت زیادن دوستای کمی دارم ولی رابطم با ...

مگه آرایش کردن به ادم اعتماد به نفس میده؟! 

تو خودت خودتو قبول نداری 

اینجوری باعث میشه یه بچه هم بهت احترام نزاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
[QUOTE=282698665]اره قبول ندارم اصلا من همیشه به قول دوستام خود کم بین بودم[/QUOTE نمیفهممت!!!!! ت ...

اره من دقیق می‌دونم کجای کار می لنگه حتی می‌دونم باید چیکار کنم ولی نمیتونم انقد که تو زندگی عذاب کشیدم دیگه الان ما ندارم که واسه خودم کاری کنم ، باورت میشه من به خیلی ها مشورت دادم ، گفتم چکاری انجام بدن ، حتی قبل از اینکه به من چیزی بگن تونستم مشکلشون رو حدس بزنم و بگم باید چجوری حلش کنن خیلیاشون گفتن تو دقیقا حرف روانشناس رو زدی عین همون رو گفتی اما دلم نمی‌خواد مشکل خودم حل کنم ، یه حسی بهم میگه لیاقت زندگی آروم و معمولی مثل باقی دخترا رو نداری

2738

خودت باش ....قضاوت دیگران برات مهم نباشه ...کتاب بخون ...

شیک و تمیز باش ، این روی اعتماد به نفس خیلی تاثیر داره

یه مهارت یاد بگیر....

سرکار برو ،استقلال مالی روی التماد به نفس خیلی تاثیر داره

زیاد سر کار خوش لباس نیستم ، حتی میشه خیلی بد میپوشم چون باید برم انبار لباس هام همش خاکی میشه ، آرا ...

اگه چهرت نیاز به ارایش نداره که هیچی

اما اگه بنظرت لازمه برات، قبل از کار یه بیست دقیقه یه ارایش سبک بکن ، یه کرم و رژ و ریملی بزن

واسه اونم ک لباسات خاکی میشن، یه مانتوی شیک قهوه ای یا کرم بپوش، ترجیحا با کفشات هم ست کن

موهاتو هم جوری مدل بده ک کیوت و جوونتر نشونت بده این فعلا درباره چهره ت

2706