2737
2734
عنوان

چجوری یه دختر با اعتماد به نفس باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1980 بازدید | 72 پست
اره من دقیق می‌دونم کجای کار می لنگه حتی می‌دونم باید چیکار کنم ولی نمیتونم انقد که تو زندگی عذاب کش ...

دیگه اعتماد بنفس تا یه جایی بستگی به اطرافیانت داره که چقدر ازت متشکرن، ازت تعریف کنن، یا بهت امید بدن

یه قسمتشم بستگی ب خودت داره ک باید بخای خودت تا بهتر بشی

درآمدم که داری ماشالله

برو یه ساز یادبگیر، برو باشگاه ورزش کن

روتین پوست و مو انجام بده، موهاتو مدل مده، چمیدونم لباسای با رنگ شاد بپوش، قدم بزن

با چنتا ادم درست و حسابی معاشرت کن

زبان یادبگیر

فیلم و سریال ببین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول باید به خودت حس خوبی داشته باشی لباس و عطر مورد علاقتون استفاده کن 

صاف قدم بردار و درست راه برو ‌ از خودت بودن خجالت نکش‌ مودب باش و شوخ طبع فحش نده و با احترام صحبت کن

انتقاد پذیر باش علایق و سرگرمی خاص خودتو داشته باش 

کتاب بخون فیلم ببین 

از خودت خجالت نکش 

وابسته نباش

از خودت خجالت نکش

دهن بین نباش

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2731
چی تو رو اذیت میکنه  گذشتت.... با خودت روراست با خودت حرف بزن مطمئن باش حرفات با خودت رو خووو ...

جدا ؟ ینی میگی با خودم سوال و جواب کنم ؟ البته جوابش واسم مشخصه میشه گفت نود درصد اتفاق های گذشته بدون دخالت من بوده ولی منم آسیب دیدم 

2738
اول باید به خودت حس خوبی داشته باشی لباس و عطر مورد علاقتون استفاده کن  صاف قدم بردار و درست ر ...

گفتی دهن بین نباش ، ببین من همش نگران طرز فکر بقیه هستم ، بابام یه آدم که میاد خونه همچین میگه حواستون باشه یه اشتباهی رخ نده چیزی نشه انگار وزیر قراره بیاد این به منم منتقل شده

اره با خودت حرف بزن بدون تعارف بدون مکث  خیلی خوبه

حتما انجامش میدم ، فک کنم نوشتنش هم خوب باشه که تا الان جرات نکردم این اینکارو کنم ، مرسی که با حوصله به سوالام جواب دادی امیدوارم اون اتفاقی که خیلی خوش حالت می‌کنه زودتر رخ بده 😍

حتما انجامش میدم ، فک کنم نوشتنش هم خوب باشه که تا الان جرات نکردم این اینکارو کنم ، مرسی که با حوصل ...

عزیزم قابل نداره 

اره خودمم یه دفتر دارم تمام حرفامو اونجا مینویسم 

خالی میشی...

روی عزت نفستون کار کنید

یه پادکست رایگان دیدم که چکیده کلی کتاب و دوره رو در نیم ساعت میگه

بنظرم حتما این ویدئو رایگان یوتیوب رو ببین 😊

50 روش افزایش عزت نفس رو یاد داده که چند تاشم بکار ببندی مثل من نتیجه می گیری

https://youtu.be/uxmiq4ZThdk

حاشیه هم نمیره و سریع میره سر راهکارها

توی گوگل هم سرچ کنی ( عزت نفس نوروزی آکادمی ) برات میاره

(می دونید که یوتیوب ف_ی_ل_ت_ر هستش، پس با وی_پی_ان فعال روی لینک کلیک کنید)

اینم کانال تلگرامشه

https://t.me/norouzi_academy

و حداقل هفته ای یکبار مرورش کن تا کم کم تغییر کنی 😊