2737
2734

هشت ساله ازدواج کردم اوایلش ک سرباز بود عروسی ک کردیم همش میرفت شرکت به یبهونه میومد بیرون کار ازاد داره ی روز هست دوروز نیست بده کاری خونه اجار عقب افتادن اجاره خونه و خیلی چیزای دیگه البته تو همهداین ها بازم به من پول میده دیشب تفریح بودیم خیلی زحمت کشید کباب و اینا و خرید رفتم با ابجیام خیلی خوش گذشت برگشتیم خونه مادرم بخوابیم یهو بهش گفتم چرا تو کار درست حسابی نمیری من هرچی دلم میخواد بخرم و اینا گفت باشه فردا حرف میزنیم اما من کوتاه نیومدم اونم سرش از گوشی در نیاورد کلی دعوامون شد گفت پاشو تا بریم خونه من هم با غر عر و سرو صدا بلند شدم داداشم اومد ی دفه از گوره در رفتم ی جوری زشت بازی در اوردم جلک دامادمون و داداشم و ابجیام ک نگو اونم رفت من موندم خونه مادرم اما الان واقعا از کار زشتی ک کردم پشیمونم نمیدومم چجوری بهش پیام بدم ک بیاد دنبالم پرو هم نشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2740

مقصر بودی برای اشتی خودت باید پیش قدم شی جلو همه از دلش دربیاری تا عزتش برگرده

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2706