2737
2739
عنوان

دیشب عمو چرا ننداختم از خونم بیرون واقعا؟ چقد صبر اخه خاک تو سرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 4543 بازدید | 93 پست

[QUOTE=282618371]چون چیزی نگفتی سوخته داره زور میزنه[/QUOTE]

ب مامانم حتما خاله هام میگن!  شوهرم میگه تو هیچی نگو بزار دعوا نشه!    بخدا قسم ابرومو برد!  شوهرم میگه میریم خونشون همین اداهارو دربیار!

ن من حدم نیس این رفتارای ناشایست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور حرف نزدی من بودم میرفتم تو آشپزخونه تا نمیرفت نمیومدم بیرون 

خالم گفت هیچی نگو فقط بخند بزار بسوزه! اون اومده بسوزونتت! از قصد جلو خاله هام میگفت  دیدی شما ۳تا بدبخت شدید اونی ک زن داداش من شد  خوشبخت شد!   دیدی انداختید دخترتونو بما!

حالا بابام ۱۰ سال مامانمو میخاسته هاااا   این زر الکی میزد

2731
[QUOTE= 282618371 ]چون چیزی نگفتی سوخته داره زور میزنه[/QUOTE] ب مامانم حتما خاله هام میگن!  ش ...

خونه شون نرو ديگه رفت و امد نداشته باش

نذار بياد ك مجبور نشي ب بيرون كردنش فكر كني

مهمون رو ك نميشه انداخت بيرون ولي از اول ميشه نذاري بياد

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
خالم گفت هیچی نگو فقط بخند بزار بسوزه! اون اومده بسوزونتت! از قصد جلو خاله هام میگفت  دیدی شما ...

به بابات بگو برینه بهش

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
آفرین صبوری کردی حرمت نگهداشتی ولی سرسنگینی باش با همسرت صحبت کن موقعی که دوباره خواست بیاد برای فضو ...

فکنم خالم تا الان ب مامانم خبرشو داده!  فشنگ   باهم لجن! احتمال خیلی زیاد جنگ بشه بخدا!    ی سری ما مبل خریده بودیم خونه ی مامانم بودیم فکن اومده بود دم خونمون  موهامونو بکشه! ک شما پارسال خریدی  امسال چرا باز گرفتید!  

ما درو باز نکردیم روش! 

2740
فکنم خالم تا الان ب مامانم خبرشو داده!  فشنگ   باهم لجن! احتمال خیلی زیاد جنگ بشه بخدا! &n ...

ب اون ربط نداره ولي ظاهرا شما هم زياد خرج ميكتيد ك سوژه شدين واسش

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
[QUOTE= 282618371 ]چون چیزی نگفتی سوخته داره زور میزنه[/QUOTE] ب مامانم حتما خاله هام میگن!  ش ...

حتما یفکری بحال خودت بکن

بااین وضعی ک توپیش گرفتی زندگیتو هرکسی ازراه برسه نابود میکنه

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
توچند سالته ک نزدی دهن عموتو جرندادی خفش کنی  اون چکارس ک اظهار نظرکنه عمدا اومدخ زندگیتو خراب ...

من ۳۰ سالمه!  خیلی زشت بود جلو شوهرخاله هام اگر ب عمم حرف میزدم! من صبوری کردم هرچی گفت فقط خندیدم گفتم شوخی میکنه!  عمم اینجوری اخلاقشه  رو داداشش حساسه!  هی اینجوری گفتم!ولی این قشنک شمشیر از رو بسته بود!

بخدا در دکوری باز کرد  کریستالارو دراورد  دندون میزد بهش ببینه حتسش چیه؟  گفتم عمه اینا اب طلاس  زبون نزن  

دیگه هی میزد رو پاش  هی ناله نفرین میکرد منو مامانمو 😩😢😢😢

واااای😂😂😂😂باورم نمیشه ینی واقعا هستن این تیپ آدما😱😂تو الان نگرانی ک آبروت جلو شوهرت رفته؟😂هر ادم بی عقلیم با شنیدن این حرفا و دیدن این رفتار زشت و زننده میفهمه همش رو روی بخل و حسادته مطمئن باش شوهرتم فهمیده ولی به روت نیاورده چون تقصیر تو نیست که همچین عمه ی ببخشید نادونی داری😁🤣وااای فقط اونجاش که گفته اینم عین مامانشه ازین بچه دار نشو😂😂😂وای خدا عجب ادم حسودی.آیفون تصویری بزارید دفه دیگه اومد دروروش باز نکنید😊🤗😘

2706