2737
2739
عنوان

دیروز تو جلسه یک خانم دکتر ۷۰‌ساله می‌گفت ؛

| مشاهده متن کامل بحث + 2541 بازدید | 141 پست

راست میگه منم نتیجه چندساله وکالت کردنم همینه خانمابی که طلاق میخواستن میگفتن شوهرم بهم عشق نمیده توجه نمیکنه احتراممو نداره و ... خیلی کم دیدم بخاطر بی پول جدا بشن

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم دکتر با هفتاد سال سن هنوز واقعیت دنیارو نفهمیدن!!طبق هرم نیاز های مازلو..خوراک و پوشاک و امنیت ...

منظور خانم دکتر اینم نبود تو با یک بدبخت ازدواج میگفت زن وقتی تلاش و زحمت مردش را میبینه‌ یعنی مردی که داره کار می‌کنه زحمت میکشه به هر دری میزنه زنش مطمئنه باهاش به همه چی میرسه در شروع اگر چیزی نباشه باهاش کنار میاد

وگرنه یک مرد تنبل بی عرضه که لم بده گوشه خونه که هیچ آینده ای باهاش نمی‌بینی هیچ جنم کاری 

حتی مادر و پدر خودشم ازش عاجز‌ میشین

2731

این یعنی درمورد دوم شخص یه انتخاب عقلانی داره و درمورد اول ک گف شخص انتخاب احساسی داره اما یه نکته مهم ک متذکر شد داشتن عرضه و وجود مرده 

اگ دقت کنین مدام تکرار کرده مردش براش تلاش کنه

یعنی ای مردا تنبل نباشین

نگفته زن عاشق دنبال مردیه که عاشقشه گفته مردی که براش تلاش کنه 

مردی که تونقطه صفرنمونه مهمه 

همچین مردی عرضه اداره زندگیو داره حتی از صفرهم شروع کنه مطمعن باشین بهترین زندگیو برای زنوبچش میسازه چون یپا عرضه تووجودش داره ک اون باعث میشه توهرشرایطی قرار بگیری سقوط نکنی

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
عشق بدون پول تا یه مدت کوتاهی دوام‌میاره.بعدم همچین کمرنگ میشه که حتی ممکنه از طرف مقابلت متنفر بشی

دقیقا 

مثلا هرچی بخوای طرف بگه ندارم

یا صبر کن 

ذوق اون چیز تو دلت میمیره بعدم میشی به آدم دل مرده 

مگر اینکه خودت پاشیی پابه پاش کار کنی 

که اونم همه فکرو ذکرت میشه کار کار کار 

💗کاربری دست چندنفره 💗دنبال مچ گیری نباشید 💗
2740
قشنگی زندگی اینه با آدمی که آدمش باشه دوسش داشته باشی مسیر زندگی را شروع کنی و با هم به همه چی برسی ...

یعنی شدنی نیست که یکی رو بخوای که هم یه حداقل هایی رو داشته باشه هم عاشقش باشیم...یعنی عشق در کنار فقر همیشه تعریف شده؟!!!!!!!

موافقم.بعدازسیزده سال زندگی همیشه به شوهرم میگم هرکسی جای تو بود یه دقیقه تحمل نمی‌کردمش.من تک فرزن ...

توقعاتت رو آوردی پایین 

💗کاربری دست چندنفره 💗دنبال مچ گیری نباشید 💗
بخاطر بی پولی کسی جدا نمیشه ولی تو زندگی له میشه

خوب همون اول میتونست قبول نکنه و منتظر یه همسر با پول ایده ال بمونه 

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
عشق به تنهایی نمی تونه از پس مشکلات زندکی بربیاد و برای حفظ سلامتی روح و روان و احساس همیشه باید با ...

من با آدمای زیادی درددل میکنم باهام حرف میزنن وقتیکه پا رو دلت میذاری شاید به رفاهی برسی اما هیچ وقت ته قلبت احساس خوشبختی نمیکنی صد سالم بگذره