2737
2734
عنوان

دیروز تو جلسه یک خانم دکتر ۷۰‌ساله می‌گفت ؛

| مشاهده متن کامل بحث + 2535 بازدید | 141 پست

موافقم.بعدازسیزده سال زندگی

همیشه به شوهرم میگم هرکسی جای تو بود یه دقیقه تحمل نمی‌کردمش.من تک فرزندبودم لای پرقو بزرگ شدم رسماً اما زندگی باشوهرم خیلی متفاوت بود .هنوزم دوسش دارم 

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بحث عشق وسطه عشق همه چی رو پوشش میده  پول برای زمانی هست که منطقی ازدواج میکنی

وقتی مشکلات اقتصادی پا به میدون بزاره عشق و عاشقی چنان کاسه کوزشو جمع میکنه پس فردا از تو یادش میاد!   

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

خانم دکتر با هفتاد سال سن هنوز واقعیت دنیارو نفهمیدن!!طبق هرم نیاز های مازلو..خوراک و پوشاک و امنیت مالی و..در کف هرم هستن و عشق و این مسایل بالای هرم......همین ادما که میگن اگه خانم اقارو بخواد بدون پولم میخواد اگه برعکسش باشه کاملا جبهه گیریشون عوض میشه ..یعنی خانم پولدار باشه و اقا نباشه اونوقت میگن اره اگه طرف دوست داری باید پولت بهش بدی وگرنه عاشقش نیستی..یجور بلانسبت کودن فرض کردن خانماس که اگر عاشق باشن پول نمی خوان ولی پول خرج میکنن

این جمله بسیار کلیشه ای هست  وقتی زیر مشکلات اقتصادی پاره شدی اونوقت عشق و عاشقی یادت میره ! ...

من تجربه ام ثابت کرده وقتیکه مرد همه چی داره و ازدواج می‌کنه خیلی راحت خیانت میکنن چون مرد چنین مردی در وهله اول فکر می‌کنه زنش به خاطر خونه و ماشینش اونو میخواد در وهله دوم دینی نسبت به زنش احساس نمیکنه بعد چند وقت زندگی بعد کوچکترین مشکلی که بینشان پیش بیاد

چون زن پای نداری و مشکلات و بی پولیش نبوده

2738

عشق به تنهایی نمی تونه از پس مشکلات زندکی بربیاد و برای حفظ سلامتی روح و روان و احساس همیشه باید با عقلت تصمیم بگیری

منو همسر ایندم عاشق همیم خدای اونم داره تلاش میکنه من خیلی تو این رابطه اذیت شدم سر بی پولیاش ولی ساختم و دعا میکنم ک زودتر بتونیم بریم سر خونه زندگیمون 🥺اخلاقش خبه خیلی باهم خوبیم مشکلمون همینه ک متوسط رو به پایینه ..

این نیز بگذرد(:
من تجربه ام ثابت کرده وقتیکه مرد همه چی داره و ازدواج می‌کنه خیلی راحت خیانت میکنن چون مرد چنین مردی ...

خیلی زنها پای نداری مردشون موندن ولی دیگه نه اعصاب دارن و نه انگیزه .فقط دارن نفس میکشن.زندگی نمیکنن

لطفاً چشماتو باز کن و حقایق رو با چشم باز ببین

چرا ادم باید یه عمر سختی بکشه و آخر عمرش که دیگه فایده نداره به خوشی برسه 

من اصلا جملات اون خانوم رو قبول ندارم 

تو این اوضاع الان اگه بخوای صرفا باعشق ازدواج کنی یه عمر دونفری باید سختی بکشی تا تو سن میان سالی یکم به آسایش برسی 

خب میخوام اون موقع هم نرسم دیگه 

برمیگردی عقب میگی عه قبلا هیچی نداشتم الان دارم ولی چه فایده که جونی نکردم 

عشق و عاشقی بدون پول دوامش دوماهه

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
وقتی مشکلات اقتصادی پا به میدون بزاره عشق و عاشقی چنان کاسه کوزشو جمع میکنه پس فردا از تو یادش میاد! ...

شاید آدمها متفاوت باشند توی این زمینه که صد البته هستند اما این برای همه صدق نمیکنه 

منظور من از عشق، احساسات خام و هیجانی نیست که با بی پولی فرار کنه 

خیلی مثال ها توی دنیا هست که سختی هایی در راه عشق کشیدند نه فقط حتی عشق همسری کلی گفتم

میگن فقر از در بیاد تو عشق از پنجره می‌ره بیرون 

بله خیلی‌ها تحمل میکنن چون سطح توقعاتشون رو تا همون حد میارن پایین 

💗کاربری دست چندنفره 💗دنبال مچ گیری نباشید 💗
2706