2733
2739
عنوان

اونایی ک بدنسازی کار کردن یا میکنن بیان سوال دارم🏋‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 21 پست
تنها چیزی که زود بازده مواد مخدره سریع معتاد میشه  بدون تلاش هیچی بدست نمی آید .باشگاهی برو گر ...

دقیقا جلو خیابونمون عابره😂🤣

من خیلی بی اراده ام. یبار رفتم ول کردم با اینکه خیلی دوست داشتم باشگاهمو.

این اراده رو نمیدونم چیکارش کنم

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
اره. من ۳ روز تو هفته میرفتم. برنامه هم داده بود بهم. یه ماه رفتم تنبلی کردم دیگ نرفتم. بعد عید دو ...

خب اینجوری انشالله بین ۱ تا ۲ سال دیگ نتیجه میبینی😂

اخه دختر خوب میدونی اینجوری بدنت به هم میریزه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اینجوری انشالله بین ۱ تا ۲ سال دیگ نتیجه میبینی😂 اخه دختر خوب میدونی اینجوری بدنت به هم میریزه؟

چجوری؟ ک هی برم و ول کنم؟؟؟

چجوری؟ ک هی برم و ول کنم؟؟؟

اره عزیزم

بعد کلا باشگاه مخصوصا بدنسازی باید هر روز یا یه روز درمیون باشه وگرنه خوب نی باشگاه ها فقد میخوان پول ب جیب بزنن که میگن هفته ای ۳ روز و ...

و تمرینتم باید حداقل ۲ ساعت باشه

بنظرم برو فیتنس برات مناسب تر و حرفه ای تره اندامو بهتر میکنه ولی حتما مربی بگیر

وقتی تمرین میکنی ماهیچه ها گرم میشن و کشش بدنت بیشتر میشه بعد که بین تمرینت وقفه میوفتع خوب نیست

خاهرم مربی باشگاه خصوصیه هر سوالی داشتی بپرس گلم

2728

ما چیزی به اسم اراده نداریم. ما تصمیم نمی گیریم. چرا؟!برای اینکه پاداشی در انتهای تصمیم برای خود نمی‌بینیم مثلا با خودت می گویی من هیکلم شد جنیفرلوپز تو ایران که کسی نمی بینه. ولی اگه پاداشت این باشه من ورزش می کنم که در دوران زندگی سلامت باشم . آن وقت تصمیم می گیری. یک مثال می زنم من چهل سالم است سی سال است ورزش می کنم خیلی هم کم روزی نیم ساعت پیاده روی و چند وقت یک بارهم وزنه و باشگاه از نظر تناسب اندام معمولی هستم سیسپک هم ندارم اما مثل یک خرس قوی هستم  شما هم ورزش کن داخل اتاقت 

اره عزیزم بعد کلا باشگاه مخصوصا بدنسازی باید هر روز یا یه روز درمیون باشه وگرنه خوب نی باشگاه ها فق ...

ممنونم از راهنمایی‌ت🌺🌺

تا چند سال پیش رزمی کار میکردم، ولی الان واقعا بدنم افت کرده خیلی دوست دارم دوباره برگردم، ولی خواستم یمدت برم‌ بدنسازی بکم لهتر شم بعد  دوباره شروع کنم.

ما چیزی به اسم اراده نداریم. ما تصمیم نمی گیریم. چرا؟!برای اینکه پاداشی در انتهای تصمیم برای خود نمی ...

شرمنده من متوجه نشدم شما کاربر آقا هستید.

من هدف دارم، توی ذهنم بالاخره بخاطر یکی دو هدف میخوام دوباره ورزش کنم، ولی اراده‌ی ادامه دادنش رو ندارم. یعنی تا الان ک اینطور بوده