2737
2734

زود بازدهه یا نه؟ مثلا بطور متوسط بعد چند ماه جواب چشمگیر میده؟؟

نکته خاصی در موردش هست که بهم بگید؟

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو زن ها زیاد تغییر جالبی نمیشه مردان خیلی جذاب میشن ۶ تیکه درمیارن  زن ها برای تناسب اندام ...

منم هیکل اونجوری ندوست

ولی باید وزن و چربی کم کنم، همین بسمه

2738
رژیم غذایی هم داشتی کنارش؟؟

صددرصد باید داشته باشی ....من به خاطر شکم پهلوم رژیم گرفته بودم واقعا داشتم تغییرات حس میکردم ولی متاسفانه نشد ادامه بدم بعد ماه رمضون میخام برم باز 

ولی اینو بدون چند ماه کار کنی ول کنی بدنت برمیگرده به اولش 

منم هیکل اونجوری ندوست ولی باید وزن و چربی کم کنم، همین بسمه

نمیشه دختر بخوای نخوای مگراینکه هورمون تستوسترون بزنی که عوارض داره 

ولی برای تناسب اندام اوف عالیه ولی باید پیوسته بری بستگی به هیکلت داره که چقدر چربی داری ولی خیلی باشه نهایت ۶ ماه بعدش باید رژیم ات رو اصلاح کنی 

تنها چیزی که زود بازده مواد مخدره سریع معتاد میشه 

بدون تلاش هیچی بدست نمی آید .باشگاهی برو گرون باشه حیفت بیاد بپیچونی روزی سی دقیقه باد بدوی تا به این مرحله نرسیدی هیچی نمی شی یه پل عابر پیاده پیدا کن یک ماه اول از روزی سه بار شروع کن ازش رد شو آخر ماه باید بتونی سی بار یه نفس از روش رد شی اگه تنبل بی عرضه هستی که برو منچ بازی کن

نمیشه دختر بخوای نخوای مگراینکه هورمون تستوسترون بزنی که عوارض داره  ولی برای تناسب اندا ...

تستسترون برا چی؟؟؟

منم تناسب برام مهمه هیکل خیلی خفنگ نمیخوام.

مربی گفت بهم بدون رژیم و مراعات غذایی فایده نداره

قد و وزنت چنده؟ روزی چن ساعت تمرین میکنی سطح برنامت چجوریه؟ با مربی تمرین میکنی ؟

اره.

من ۳ روز تو هفته میرفتم.

برنامه هم داده بود بهم. یه ماه رفتم تنبلی کردم دیگ نرفتم. بعد عید دوباره میخوام برم.

۸۵، ۱۶۳

2706