2737
2734
عنوان

با مادرشوهرم چیکار کنم ؟

724 بازدید | 44 پست

سلام دخترا

راستش انقدر از دست مادرشوهرم چیزای مختلف دیدم که از کل خانواده شوهرم زده شدم دلم نمیخواد هیچ کدومشون رو ببینم ، با این که خواهرشوهر های خوبی دارم اصلا دلم نمیخواد برم پیششون از بس این زن تو ۸ سال حرف زده بهم.

اولاش اهمیت نمی دادم به خودم نمیگرفتم حتی به شوهرمم اعتراضی نمیکردم ولی از بس رو مغزم رفت از بس چیز بهم گفت از بس بین و من و جاریم فرق گذاشت حساس شدم   تو شهر غریبم دلم نمیخواد برای مادر و خواهرم تعریف کنم که دلشون شورمو بزنه به شوهرمم نمیتونم بگم چون هم کاری نمیتونه بکنه هم توضیح دادن واسش واسم سخته

این اخیرا ۴ بار غذا از جلوم برداشته وقتی مهمونی بودیم،یا مثلا بهم هی نون و برنج خالی تعارف کرده

اولش فکر میکردم من حساس شدم ولی هی تکرار شد هی تکرار شد و الان تا حدی از دستش ناراحتم که دوست ندارم حتی ببینمشون هیچ کدومشون حتی خواهرشوهرام که همیشه احترامم کردند

چکار کردن مگه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

انشالله خدا نجاتت بده از دستشون

ولی با آرومی به شوهرت بگو.که بشناستشون.هر چند که کاری از دستش برنیاد

اگر نگی.در آخر خرابت میکنن جلو شوهرت.بعدم شوهرت از همه جا بیخبر;میگه اونا درست میگن

چون تا حالا خانمم گله و شکایتی نکرده

اکه شوهرت دوست داره یبار دعوا راه بنداز کلن حلش کن ت کلن یبار قراره زندگی کنی 

اگه دعوا راه انداختی حتما قبلش تمیرین کن ک چیا قراره از مشکلاتت بگی

اگه دوست نداره ک بهش بگو کلن کمتر.ببرت خونه مامانش

Amirbig
2706