2752
2734
عنوان

کوچیک ک بودم پسر عمه بهم گفت...

| مشاهده متن کامل بحث + 3741 بازدید | 79 پست

من و پسرخالم تو بچگی....

وای🤣🤦🏼‍♀️

پتو رو کردیم زیر لباسم ک مثلا حاملم بعد رفتیم جلو جماعت...😂😂

آنچه خوبان همه دارند تو یکجا داری                                 بی سبب نیست که در کنج دلم جا داری
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوسش داری خودت؟

ن خیلیییی پسر خوبیه تو خانواده همه میگن حرف نداره ولی اقوام نمیخاستم کلا😂

یه دختر معلول که با معجزه خدا خوب شد و طعم تلخ راه نرفتنو هیچوقت نچشید🤗❤

شوهر عمه چندش منم همیشه  میگفت  این  عروس منه🤣🤣🤣🤣 منم میگفتم تو رویاهام البته آره میشم  زن  پسرت  بخاطر اینکه  زنت ‌مامانمو اذیت ‌کرده اذیتتون میکنم🤣🤣🤣🤣

وقتی بزرگ  شدم  عمم  آمد  جلو ولی گفتم  عمه جان  شما هیچ  وقت  زن داداش و  عمه خوبی نبودید  مادرشوهر خوبی ام نمیشید البته  با پسرش  هم تایپ  هم نبودیم 

قهر کرد دیگه  مامانم  راحت شد

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
2731
من و پسرخالم تو بچگی.... وای🤣🤦🏼‍♀️ پتو رو کردیم زیر لباسم ک مثلا حاملم بعد رفتیم جلو جماعت...😂 ...

نههههههه هنوزم با اون جمع چشم تو چشم میشی؟

یه مهر ماهیه شیطون دانشجوی فرهنگیان هستم.اگه سوالی داشتین در خدمتم
من و پسرخالم تو بچگی.... وای🤣🤦🏼‍♀️ پتو رو کردیم زیر لباسم ک مثلا حاملم بعد رفتیم جلو جماعت...😂 ...

وای😅😅😅😅

بی بی چک نزده بودی

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨
ن والا الانم ک نگفتم چرا نمیاد خواستگاری گفتم نمیدونم احساس بچگانه بوده یا هنوزم میخاد😐

اگه میخاس ی حرکتی میزد .. منم پنجم ابتدایی بودم پسرخالم گفت دوسم داره ازدواج و چرتو پرت ... کلش داغ بود انگار 

ولی هیچ حرکتی نزد منم ازدواج کردم 😅 بنظرم بیخی

بگو  نامرد  تو بودی ک حرف زدی و یادت  رفت  بیا منو بگیر بیینم😅😅🤣🤣

وای نه 😂😂😂😂

یه دختر معلول که با معجزه خدا خوب شد و طعم تلخ راه نرفتنو هیچوقت نچشید🤗❤
ن والا الانم ک نگفتم چرا نمیاد خواستگاری گفتم نمیدونم احساس بچگانه بوده یا هنوزم میخاد😐

ن بابا  بچگانه  بوده 🤣🤣🤣منم  شوهرم  کل  طایفشون و تو بچگی و میخواسته  بگیره  ولی امد منو گرفت🤣🤣🤣

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
2706