2737
2739
عنوان

کوچیک ک بودم پسر عمه بهم گفت...

| مشاهده متن کامل بحث + 3717 بازدید | 79 پست

من و پسرخالم تو بچگی....

وای🤣🤦🏼‍♀️

پتو رو کردیم زیر لباسم ک مثلا حاملم بعد رفتیم جلو جماعت...😂😂

آنچه خوبان همه دارند تو یکجا داری                                 بی سبب نیست که در کنج دلم جا داری

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوسش داری خودت؟

ن خیلیییی پسر خوبیه تو خانواده همه میگن حرف نداره ولی اقوام نمیخاستم کلا😂

یه دختر معلول که با معجزه خدا خوب شد و طعم تلخ راه نرفتنو هیچوقت نچشید🤗❤

شوهر عمه چندش منم همیشه  میگفت  این  عروس منه🤣🤣🤣🤣 منم میگفتم تو رویاهام البته آره میشم  زن  پسرت  بخاطر اینکه  زنت ‌مامانمو اذیت ‌کرده اذیتتون میکنم🤣🤣🤣🤣

وقتی بزرگ  شدم  عمم  آمد  جلو ولی گفتم  عمه جان  شما هیچ  وقت  زن داداش و  عمه خوبی نبودید  مادرشوهر خوبی ام نمیشید البته  با پسرش  هم تایپ  هم نبودیم 

قهر کرد دیگه  مامانم  راحت شد

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
2731
من و پسرخالم تو بچگی.... وای🤣🤦🏼‍♀️ پتو رو کردیم زیر لباسم ک مثلا حاملم بعد رفتیم جلو جماعت...😂 ...

نههههههه هنوزم با اون جمع چشم تو چشم میشی؟

یه مهر ماهیه شیطون دانشجوی فرهنگیان هستم.اگه سوالی داشتین در خدمتم
من و پسرخالم تو بچگی.... وای🤣🤦🏼‍♀️ پتو رو کردیم زیر لباسم ک مثلا حاملم بعد رفتیم جلو جماعت...😂 ...

وای😅😅😅😅

بی بی چک نزده بودی

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨
ن والا الانم ک نگفتم چرا نمیاد خواستگاری گفتم نمیدونم احساس بچگانه بوده یا هنوزم میخاد😐

اگه میخاس ی حرکتی میزد .. منم پنجم ابتدایی بودم پسرخالم گفت دوسم داره ازدواج و چرتو پرت ... کلش داغ بود انگار 

ولی هیچ حرکتی نزد منم ازدواج کردم 😅 بنظرم بیخی

2740
بگو  نامرد  تو بودی ک حرف زدی و یادت  رفت  بیا منو بگیر بیینم😅😅🤣🤣

وای نه 😂😂😂😂

یه دختر معلول که با معجزه خدا خوب شد و طعم تلخ راه نرفتنو هیچوقت نچشید🤗❤
ن والا الانم ک نگفتم چرا نمیاد خواستگاری گفتم نمیدونم احساس بچگانه بوده یا هنوزم میخاد😐

ن بابا  بچگانه  بوده 🤣🤣🤣منم  شوهرم  کل  طایفشون و تو بچگی و میخواسته  بگیره  ولی امد منو گرفت🤣🤣🤣

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
2706