2737
2734
عنوان

نماد یه زن بی عرضه ام و بی لیاقت و بی ارزش

| مشاهده متن کامل بحث + 2733 بازدید | 99 پست
این ماهی حدودا ۵۰توم کار کرده ولی شاید باورت نشه کلا شش میلیون و سیصد الان ته کارتمونه  میگه م ...

چیکار میکنه مگه؟ نکنه تو قماری چیزیه

بگیر کارتو ازش

حقوقش که خیلی خوبه

کارش چیه؟

مواد مخدر مصرف نمیکنه؟

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
این ماهی حدودا ۵۰توم کار کرده ولی شاید باورت نشه کلا شش میلیون و سیصد الان ته کارتمونه  میگه م ...

پس درآمدش خوبه که 

کارش چیه ؟؟

باید باهاش حرف بزنی مدیریت کنی مشگل الان درآمد نیست مدیریت پوله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شمافقط یه کم همت لازم داری. خیاطی رو برو فنی و حرفه ای یاد بگیر؛ میتونی از کارگاه شروع کنی بعد خودت خیاطی بزنی. یکی از اطرافیان من بخدا از زیرزمین شروع کرد الان دوتا آپارتمان خریده درحالیکه قرض همسرش رو هم داد. ولی واقعا همت و پشتکار و صبوری به خرج داد.

2728

اگر خودت بلدی و زرنگی پولو ازش بگیر نزار تو دستش بمونه 

خودت کار کن با پول

حالا ۲۰۰تومنو از کی گرفتی؟؟؟ چه جوری میخوای  پس بدی 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
عزیزم شمافقط یه کم همت لازم داری. خیاطی رو برو فنی و حرفه ای یاد بگیر؛ میتونی از کارگاه شروع کنی بعد ...

اسی مثلا میگه شوهرش این ماه ۵۰ میلیون درآمد داشت

درآمدشون خوبه

در ضمن دوتا نوزاد داره فعلا نمیتونه 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2740
عزیزم چجوری باید این چله روگرفت میشه واسم توضیح بدی خیلی نیاز دارم

ببین من از همین بچه های نی نی سایت یاد گرفتم 

میگفتش ک باوضو ومتوصل شدن ب خدا بخون 

سعی کن تو ماه رمضون تموم کنی ۴۰ بار سوره واقعه رو پری شدی نخون ادامشو بزار بعدش  واقعا جواب میده 

شوهرم ایقد بیخیاله  اصلا ما مهم نیستیم  اون ۲۰۰تومنم رفت ابزار کار خرید که دید از پسش بر ...

عزیزم خودت بزو ابزار بگیر بفروش قرضو بده واجب ترازهمش اینه

خدایا من بهت اعتماد دارم🙏

دقیقاااا مثل خواهر منی

و من اون خواهر بدت هستم 

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕