2726

حالم از خودم بهم میخوره شوهرم ذره ای بهم احترام نمیزاره حتی لیاقت اینو نداشتم که برام عروسی بگیره 

بدون مراسم گوشه خونه پدرم ساکن شدیم 

بی احترامی و فوشی نمونده بود که از خواهرم نشنیده باشیم 

حتی پول کرایه کردن خونه هم نداشتیم 

به بدبختی و التماس پدرم ۵۰تومن داد تا یه زیر زمین رهن کردیم 

خانواده شوهرم حتی پسرشونو آدمم حساب نکردن و نمیکنن 

مشکل مالی داشتیم ۲۰تومن از پدرش قرض کرد 

نداشتیم پس بدیم مجبورمون کرذ وام ۱۸درصد بگیریم و پولش بدین 

با این همه بدبختی بالاخره ۲۰۰تومن پول به دستم رسید و که اونم شوهرم به باد فنا داد 

الان من موندم و دوتا بچه کوچیک و ۲۰۰تومنی که بهمن ماه باید به صاحبش برگردونم 

نه سفری رفتم نه لباس درستی پوشیدم 

اخرین باری که لباس خریدمو یاذم نمیاد 

تازه قراره شرایطمون از این بدتر شه اون دایی افعی شوهرم اخرش زندگی مون به ته چاه عمیق میکشه 

تو ۲۴سال سن نع امیدی دارم و نه انگیزه ای

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کار کن خودتم تو و شوهرت دوتایی کار کنید با غصه خوردن پول به دستت نمیرسه عزیزم فقط تنها راهت تلاشه ...

شوهرم ایقد بیخیاله 

اصلا ما مهم نیستیم 

اون ۲۰۰تومنم رفت ابزار کار خرید که دید از پسش بر نمیاد الان داده به یکی از اشناهاش داره کاسبی میکنه 

هرچی میگم برو دست دو بفروشش تو گوشش نمیره 

اخرش اون آشناش درب و داغونش میکنه که حتی نمیشه دست دو فروختش

داره درددل میکنه میشه سرزنش نکنید یکم شعور خوبه والا

الان داره دیگه دوتا بچه کاری که شده .بعد میان سرکوفت می‌زنن چرا بچه دار شدی🥴

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
الان داره دیگه دوتا بچه کاری که شده .بعد میان سرکوفت می‌زنن چرا بچه دار شدی🥴

من یکی درخواست دوستی دادشروع کردکه چرا بچه آوردی منم لغو دوستی کردم خوب شده دیگه یعنی چی میگن چرا بچه اوردی

خوشحالم که این قافله عمر عجب میگذرد بگذر بگذر افرین
من یکی درخواست دوستی دادشروع کردکه چرا بچه آوردی منم لغو دوستی کردم خوب شده دیگه یعنی چی میگن چرا بچ ...

🤐

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
عزیزم چرابااین ادم ازدواج کردی اخه ک مسولیت زندگی سرش نمیشه کاش اون ۲۰۰تومنونمیدادی بهش

گفتم بهش قدرت بدم‌

گفتم خانوادش غرورشو خورد کن 

من بهش پر و بال بدم که پشیمونم کرد 

رفت با اون پول وسیله ای خرید که قشنگ میدونستم پولش به فنا میره هرچی التماس کرذم که نخر حرف تو گوشش نرفت

2706