2733
2734
عنوان

نماد یه زن بی عرضه ام و بی لیاقت و بی ارزش

| مشاهده متن کامل بحث + 2733 بازدید | 99 پست
خودش یه شغل دولتی داره که ده روز از ماه را میره و بقیه ماه هم عمده فروشی مواد غذایی از پدرم هست که م ...

گلم شغلش ک عالیه واقعا 

درامدتونم عالی الحمدلله 

فقط باید ایشون یاد بگیره مدیریت کنه فک کنم باید برین مشاوره .

باهاش دعوا نکن با زبون منطقی و محبت بگو بخاطر بچها باید درست فک کنم و خرجمون درست باشه آینده بچها و آرامش خودمون مهم و میدونم ک تو میتونی مث یه کوه برای ما باشی 

باهاش دعوا کردم  ده تومن زد به حسابم  منم میرم همه پولو تموم میکنم خیالش راحته پول میده ...

واسه بچه طلا نخر واسه خودت لباس بخر

قبلش یکی دو تومن برداشت کن یه جا نگه دار اینجوری که ایشون پول خراب کنه یه جایی کار ضروری برات پیش میاد بی‌پول می‌مونی

حال من عالیست، مثل حال گل. حال گل در چنگ چنگیز مغول

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوشته شوهرش کار دولتی داره ‌ماهی ۵۰ هم درآمدش میشه خونه هم رهن داده پس بدبخت بیچاره نیست

ببخشید نوشته ۵۰ تومن از باباش قرض گرفته ندیدم نوشته باشه ماهی ۵۰ تومن شوهرش در امد داشته باشه اگه ماهی ۵۰ تومن در آمد داشت زیر زمین رهن نمیکردن حدا اقل در آمد دو ماهش میداد خونه خوب رهن میکردن 

ببخشید نوشته ۵۰ تومن از باباش قرض گرفته ندیدم نوشته باشه ماهی ۵۰ تومن شوهرش در امد داشته باشه اگه ما ...

صفحه ۲ نوشته خود استارتر رو بخونید

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
2728
خودش یه شغل دولتی داره که ده روز از ماه را میره و بقیه ماه هم عمده فروشی مواد غذایی از پدرم هست که م ...

پس چرا لباس درست نمیپوشی  برو بخر بپوش بخور  ببخشید بی عرضگی از خودت هست که هیچی برای خودت نمیخری 

2740