2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐

میدونم شاید غیر باور باشه ولی من زیاد دیدم حتی توی اطرافم 

این باران هم یه جا دیگه مصاحبه کرده بود حرفاش رو اینجاهم گذاشتن 

تعجب نداره که😊فقط اون سه ماه رو واقعا خودش رو کشت

دوست عزیز شما یا هم فکر منی یا هم وطن من پس بینمون دیوار نکش(:

به این فکر کن رقیبای تو بجای اینکه اینقدر سوال کنن نشستن و باتمام توان میخونن

مهم نیست قبلش نخوندی، سطحت درچه حده، تنهاچیزی که تواین سه ماه مهمه اینه که تو صَدِتو بزاری، چرا نشه؟؟؟چرا دنبال تایید دیگرانی؟؟ توفکر کن تاحالا کسی نتونسته، چرا نمیخوای اولین نفری باشی که تونسته؟؟ 

دنبال ساعت مطالعه ای؟ اصلا ساعتونگا نکن فقط بخون! دقیقا تراکتوری ! کائنات جوابشو میده، به همون اندازه که تلاش کردی👍

اعتقادت رابرای خودت نگه دارو انسانیتت را به تمام دنیانشان بده
2731
میدونم شاید غیر باور باشه ولی من زیاد دیدم حتی توی اطرافم  این باران هم یه جا دیگه مصاحبه کرده ...

عزیزم اولا اردیبهشت میشه یک ماه نه سه ماه دوما خودشو پاره هم میکرد نمیشد 😂😂 نباید هرچیزی باور کنی ببین من یکی‌میشناسم سال دهم خودشو کشت یازدهم کشت دوزادهم اوایل خوند ول کرد تا اردیبهشت بعد خون رتبش ۲۷ شد :/ ببین این نمیتونه بگ من اردیبهشت شروع کردم چون همه میدونن داره دروغ‌میگه اونایی ک تو این بازه شروع میکنن قبول میشن حتما قبلا خوب خوندن امکان نداره شما حتی بگی ۱ درصد هم بدون خوندن قبلی نمیشه حجم درس ها بالاست. 

شاید فکر کنی این تیکر بارداریه ولی اشتباه فکر میکنی من چون از کنکور سراسری باردار شدم انشالله ۱۴ تیر کنکور میدم و زایمان میکنم :/ خاستم در جریان باشین و لحظه شماری میکنم بچمو ببینم😂💔
پایش خوب بود؟؟

نه بدون‌پایه خوب هم با تلاش این رتبه میشه تو سه ماه اوورد رشته‌های تاپ سخته 

شاید فکر کنی این تیکر بارداریه ولی اشتباه فکر میکنی من چون از کنکور سراسری باردار شدم انشالله ۱۴ تیر کنکور میدم و زایمان میکنم :/ خاستم در جریان باشین و لحظه شماری میکنم بچمو ببینم😂💔
2740
ده هزار میشه آورد تو ۳ ماه؟

اره

مشاورین؟یا دانشجو هستین

کنکوریم