2726

:/ خسته نشدی انقدر این تاپیکو زدی

شاید فکر کنی این تیکر بارداریه ولی اشتباه فکر میکنی من چون از کنکور سراسری باردار شدم انشالله ۱۴ تیر کنکور میدم و زایمان میکنم :/ خاستم در جریان باشین و لحظه شماری میکنم بچمو ببینم😂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جای تاپیک‌زدن برو‌بخون

شاید فکر کنی این تیکر بارداریه ولی اشتباه فکر میکنی من چون از کنکور سراسری باردار شدم انشالله ۱۴ تیر کنکور میدم و زایمان میکنم :/ خاستم در جریان باشین و لحظه شماری میکنم بچمو ببینم😂💔
2728

موفق ترین پسر فامیلتون کیه

قبولی تر سه ماه

کافیه به نظرم این تاپیکا

کسی که ایندش مهمه سه ماه مونده به کنکور تازه فکر کنکور نمیکنه. 

هستا ولی از بین 100میلیون نفر شاید یکی اینجوری بشه و موفق بشه

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید
:/ خسته نشدی انقدر این تاپیکو زدی

حتما میخواد دلش اروم بشه چه ایرادی داره مجدد بپرسه اخه؟

شاید خییلی استرس دارن 

دوست عزیز شما یا هم فکر منی یا هم وطن من پس بینمون دیوار نکش(:
اره تا دلت بخوااد توی همین نی نی سایت  حتی یکی بود اسمشون باران بود اون اردیبهشت شدوع کرد قبول ...

😐

عزیزم بودن نبودن نمونه رو کاریت نباشه فقط بخون چون کسی نمیتونه بگه شما میتونی یا نه به دلیل اینکه از توانایی هات خبر نداره فقط اینطوری وقتت رو تلف میکنی یه بار واسه همیشه این سوالا رو بزار کنار شروع کن بخون مطمئن باش نتیجه تلاشت رو میگیری

کوچولوی قشنگم درسته یکدفعه ای اومدی ولی  منو و بابایی عاشقتیم و بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم😍😍
حتما میخواد دلش اروم بشه چه ایرادی داره مجدد بپرسه اخه؟ شاید خییلی استرس دارن 

تاپیکاشو ببین میفهمی 

2706