2737
2734
عنوان

فکر میکنم تو کل دنیا فقط شوهر من اینطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 637482 بازدید | 2655 پست
اصلا کاری به کار قسط و قبض ها و کارهای اداری نداره و نمیپرسه مثلا قبض پرداخت کردی قسط عقب نمونه و... ...

اسی شاید خودت از اول این مسعولیت ها رو انجام دادی ، ایشونم دیگه خیالش راحته و عادت کرده

دنیا برای پولدارها و خشگلاس ، من به دنیا اومدم که دنیا خالی از تماشاگر نباشه... 💔💔💔💔
اسی اینارو بهتره با خودش درمیون بذاری ب صورت  دوستانه

یک ویژگی مهم دیگه که الان اینو گفتی یادم اومد اصلا آدم انعطاف پذیری نیست که چیزی بهش بگی بره روش فکر کنه و سعی کنه تغییر بده مثلا از اول ازدواج من همیشه ازش خواهش میکنم ظرفاشو داخل سینک بذاره هنوز بعد ده سال همش میگه یادم رفت 

من کلی باهاش حرف میزنم ولی هرگز ندیدم حتی یک اخلاقش یا کارش رو عوض کنه انگار اصلا آموزش پذیر نیست هیچی رو تغییر نمیده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
از تاپیکهات مشخصه حال روحیت خوب نیست  انگار از زندگی خسته ای..یه زمانی تک تک این احساسات ...

خداروشکر دعا کن منم راحت بشم این بیچاره رو هم عذاب ندم خودش میدونه از رفتار ها و کاراش متنفرم مطمئنم خودشم اذیت میشه دست خودم نیست خیلی زخم خوردم خیلی 

یک ویژگی مهم دیگه که الان اینو گفتی یادم اومد اصلا آدم انعطاف پذیری نیست که چیزی بهش بگی بره روش فکر ...

تو کارش موفق،مشکلی با کار کردن نداره؟؟؟دوست نداره؟؟؟؟

همه ی ویژگی هایی که می گی رو ب ادر من داره متاسفانه

اینارو باید قبل ازدواج میفهمیدی 

از روزی که وارد خونمون شد اولین حرفی که تو آشپزخونه به مامانم زدم این بود که رد کن برن ولی مامانم ول نکرد چند تا بزرگ تر آورد بالا سر من اونقدر گفتن و گفتن که این ازدواج سر گرفت 

مامانم جون خواهر زاده ش ازدواج کرده بود میخواست به هر طریقی کنم ازدواج کنم که عقب نمونه 

2740
یکم ترسناک بود چیزایی که گفتی مطمئنی مشکل نداره مثلا مشکلات روحی روانی

چرا افسردگی شدید داره تروخدا نرید جواب همه‌ رو بدم چند تا ویژگی دیگه که عامل اساسی مشکلات ماست مونده

خداروشکر دعا کن منم راحت بشم این بیچاره رو هم عذاب ندم خودش میدونه از رفتار ها و کاراش متنفرم مطمئنم ...

میدونم خیلی سخته تحملش ،من چندسال خونه مامانم نرفتم بخاطر داداشم ،خانوادم از هم پاشیده به خاطر اون،نمیشه یک روز تحملش کرد

میدونم خیلی سخته تحملش ،من چندسال خونه مامانم نرفتم بخاطر داداشم ،خانوادم از هم پاشیده به خاطر اون،ن ...

تو چقدر منی اصلا بخاطر داداشم دوست ندارم برم خونه مامانم.دلم برا پدر مادرم میسوزه

چی بگم  چطوری با این ادم ازدواج کردی؟؟؟

مادرم تا قبل ازدواج خواهر زاده ش زیاد روی ازدواج من تاکید نداشت منو آزاد گذاشته بود انتخاب کنم به محض ازواج کردن خواهر زاده ش دیگه هررر موردی میومد میگفت این خوبه 

همسرم که اومد همون لحظه اول تو آشپزخونه گفتم مامان ردشون کن برن ولی دیگه ول نکرد کلی بزرگ فامیل آورد با من حرف زدن اونقدر گفتنو گفتن که ازدواج کردیم 

2706