2733
2739
عنوان

فکر میکنم تو کل دنیا فقط شوهر من اینطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 637485 بازدید | 2655 پست
هدفم از این تاپیک این بود که من الان با کمک مشاور قصد طلاق دارم میخواستم اینارو با شما مطرح کنم ببین ...

نه بنظرم کار درستی میکنی طلاق میگیری،با این اوصاف حضانتو هم راحت میده بهت.سعی کن یه وکیل خوب بگیری ک مهریه ام بتونی بگیری چون کارمنده از حقوقش کسر میکنن برات

لطفا کامنتمو لایک نکنید و اگه آخرش * گذاشتم ریپلای هم نکنید مرسی
چرا فکر کردی همسرهای ماهم باید زبونم لال تا این حد چندش باشن؟؟بعد قبل ازدواج دستهاشو ندیدی؟؟چهره شو ...

دو یا سه بار قصد خودکشی داشت 

برادر هاش هم در سکوتن شاد نیستن ولی باز نسبت به این خیلی بهترن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط تورو خدا مطمئن شو بعد از طلاق قراره وضعیتت بهتر بشه. به لحاظ مالی و اشتغال مطمئن شو. تو کشور طلا ...

خیلی بهش فکر کردم واقعا هیچ تصوری ازش ندارم دو تا از اطرافیانم هم طلاق گرفتن یکیشون به خاک سیاه نشست خیلی افسرده و ناراحته شغل نداره نتونست مهریه و چیزی بگیره و الان اوضاعش خوب نیست

اون یکی یک بچه داشت تونست مهریه بگیره که چون مرد چیزی به اسمش نبود مبلغ ناچیزیه و خیلی در عذابه 

از نظر حمایت خانواده خیلی پشتم گرمه پسر خاله و پسر عموی خیلی خوبی دارم که خیلی از کم بزرگ ترن و گفتن همه جوره حمایتت میکنیم دوباره میاریمت تو جمع خودمون 

من تصورم اینه که یک خونه کوچک تر میگیرم با مبلغی که ماهیانه همسرم میده (نمیخوام زیادم باشه چون میدونم بی پول بمونه ازینم که هست بدتر میشه) و حقوق خودم میتونیم یک زندگی ساده داشته باشیم نمیدونم واقعا هیچ ایداه ای از بعد طلاق ندارم اینو حتما با مشاورم مطرح میکنم یک دیدی بهم بده 

اسی خوبی چطوری عزیزم چیکار میکنی بچت نیست کنار شوهرتی

آره کل دیروز تو اتاق بودم خواستم اون خودشو حبس نکنه یکم فضای بزرگ تری داشته باشه اونم تلوزیون خاموش نشسته بود دمنوش می‌خورد و به درو دیوار نگاه می‌کرد حس کردم فکر میکنه حالا که پسرم نیست میرم سراغش باز گیر میدم بریم مشاوره ولی این بار گفتم آزادش بذارم خودمم تو اتاق یا آنلاینم یا کتاب میخونم 

2731
دقیقا و مطمئنم صد در صد منم ایراداتی دارم بارها میخواییم حرف بزنیم میگفت تو میخوای باز گیر بدی به من ...

ولا عزیزم چی بگم کم سن و سالم ک نیستین قبل از طلاق باید ببینی بهترین راه چیه بخاطر بچتون اون بچه ب پدر و مادر نیاز داره از کجا معلوم فردا بزرگ بشه و بگی بابات مشکل داشت ک جداشدیم اون زیر بار بره آخه بچه ها راضی ان پدر و مادر هر جوری ک هستن فقط سایشون بالا سرشون باشه ب نظرم بیشتر فکر کن ،و امیدوارم خدا ب حق دامن پاک حضرت فاطمه زهرا (س) بهترین راه رو تو زندگیت قرار بده  و هر چی صلاحته همون بشه 🤲

اللهم عجل لولیک الفرج🤲 
خیلی بهش فکر کردم واقعا هیچ تصوری ازش ندارم دو تا از اطرافیانم هم طلاق گرفتن یکیشون به خاک سیاه نشست ...

موفق باشی.🙏

هیچ توجه کردین🤔 با بی توجهی هرسال از تاریخ سالگرد🤗 مرگمون🤗 میگذریم؟ پس تغییر چیز خوبیه🎯 بشرط اینکه دیر نشه💚
خیلی بهش فکر کردم واقعا هیچ تصوری ازش ندارم دو تا از اطرافیانم هم طلاق گرفتن یکیشون به خاک سیاه نشست ...

خوبه پس با چشم باز داری میری جلو. چقدر شما فهمیده و باوجدان هستی. معلومه از خانواده ی فرهیخته ای هستی. دعا می کنم نتیجه ی طلاقت فقط حال خوب و پیشرفت باشه

میگی تحریم اثر نداره؟ چون عزیزت بیماری خاص نداره. میگی قانون دیه به نفع زنه؟ چون مجبور نشدی واسه قصاص قاتل دخترت پول جور کنی و دودستی تقدیم حضرت قاتل کنی. میگی قوانین به نفع زنه؟ چون اسیر دادگاه و طلاق نشدی. میگی قانون ارث حقه؟ چون‌ زن سرپرست خانوار نشدی. میگی قانون منع سقط جنین به نفع زناست؟ چون جنین بیماری نداشتی که مشمول سقط قانونی نشه. کلا شکمت پره و سواری، خبر از گرسنه و پیاده نداری. مثل یه مرغ خونگی عادت داری به خوردن و تخم گذاشتن. تو از پرواز و آسمون چه می فهمی؟؟
عزیزم من فکر کنم با این بار سومین باره که دارم میگم😂  میشه شخصی باهاتون صحبت کنم؟

عذرمیخوام کن فکر میکردم درخواست دوستی که بیاد پیامی چیری میاد دیدم نیومد خودم درخواست فرستادم ولی الان دیدم اینطوری نیست و رفتم پذیرش زدم 

2740
آره کل دیروز تو اتاق بودم خواستم اون خودشو حبس نکنه یکم فضای بزرگ تری داشته باشه اونم تلوزیون خاموش ...

آفرین آزاد بزارش یه چند وقت کاری بکارش نداشته باش تا ببینیم خدا چی میخواد شاید معجزه ای اتفاق افتاد خیلیا بودن یه شبه تغییر کردن و زندگیشون از این رو ب اون رو شده 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲 
آره کل دیروز تو اتاق بودم خواستم اون خودشو حبس نکنه یکم فضای بزرگ تری داشته باشه اونم تلوزیون خاموش ...

نمیخوای با تمام ته موندت چه حسی چه محبتی چه علاقه چه.......

برای آخرین بار تلاشی بکنی و بعدا به نتیجه‌ش دل ببندی که چه‌کاری بطور قطعی مناسبه؟

هیچ توجه کردین🤔 با بی توجهی هرسال از تاریخ سالگرد🤗 مرگمون🤗 میگذریم؟ پس تغییر چیز خوبیه🎯 بشرط اینکه دیر نشه💚
عذرمیخوام کن فکر میکردم درخواست دوستی که بیاد پیامی چیری میاد دیدم نیومد خودم درخواست فرستادم ولی ال ...

خواهش میکنم عزیزم این چه حرفیه؟

من‌ بهتون پیام‌ دادم، نمیدونم‌اینجا ی فضایی مثل چت تلگرام و‌ اینا نداره که راحت بتونیم صحبت کنیم؟

2706