2752
2734
عنوان

فکر میکنم تو کل دنیا فقط شوهر من اینطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 638260 بازدید | 2655 پست
هدفم از این تاپیک این بود که من الان با کمک مشاور قصد طلاق دارم میخواستم اینارو با شما مطرح کنم ببین ...

فقط تورو خدا مطمئن شو بعد از طلاق قراره وضعیتت بهتر بشه. به لحاظ مالی و اشتغال مطمئن شو. تو کشور طلاق برای خیلی از زنا از چاله دراومدن و افتادن تو چاهه. خوشبختانه اینطور که گفتی خانواده ی حامی ای داری. خدا حفظشون کنه

میگی تحریم اثر نداره؟ چون عزیزت بیماری خاص نداره. میگی قانون دیه به نفع زنه؟ چون مجبور نشدی واسه قصاص قاتل دخترت پول جور کنی و دودستی تقدیم حضرت قاتل کنی. میگی قوانین به نفع زنه؟ چون اسیر دادگاه و طلاق نشدی. میگی قانون ارث حقه؟ چون‌ زن سرپرست خانوار نشدی. میگی قانون منع سقط جنین به نفع زناست؟ چون جنین بیماری نداشتی که مشمول سقط قانونی نشه. کلا شکمت پره و سواری، خبر از گرسنه و پیاده نداری. مثل یه مرغ خونگی عادت داری به خوردن و تخم گذاشتن. تو از پرواز و آسمون چه می فهمی؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه لحظه فکر کردم شما خاله من هستی. شوهر خاله من یک یک این مواردی رو که گفتید داره، علتش هم اینه که در خانواده ای بزرگ شده که پدر مستبدی داشته نداشته شخصیت بچه هایش شکل بگیره، آدم به شدت باهوشی هست ولی به خاطر جو خانواده، نتوانسته مطابق هوشش رشد کنه و سرخورده شده. شوهرت به روانپزشک احتیاج داره، چون سنشون هم زیاده خیلی طول می‌کشه تا درمان بشن، خاله من دیگه بی خیال شده و خودش عشق و حال می‌کنه و کاری به کار شوهرش نداره ولی بچه هایش و شوهرش کاملا افسرده شدند. اگر میتونی با روانپزشک تاکید میکنم روانپزشک نه روانشناس مشورت کن

اتفاقی بعد از مدتی اوندم ابنجا و تاپیکت رو دیدم گفتم نظرم رو بگ چند مورد رو علتش رو بذار بهت بگم ...

عزیزم میشه تو خصوصی یک‌روانکاو خوب به من معرفی کنین

خیلی بهش احتیاج دارم ولی نمی‌تونم تصمیم بگیرم پیش کی برم چون هزینه مشاوره ها بالاست نمیخوام آزمون و خطا کنم

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤

شوهرت مریضه ندیده بودی مگه؟ یبار باهاش رستوران نرفتی غذا بخوری ببینی مشکل داده؟ قبل ازدواج مگه ندیدیش اخه چشاتو باز نکردی بدنشون ببینی؟ بد شوهر کردی بچه آوردی حالا یادت افتادی اشتباه کردی؟

خودت هیچی برچی  بچه رو بدبخت کردی

متاسفم برات

باهاش حرف میزنی تو ‌چشمات نگاه میکنه ؟ با بقزه چطور؟ تماس چشمی مداوم داره موقع حرف زدن؟ با خودش حر ...

تماس چشمی کم داره و این مشکل رو پسرم هم وقتی بچه بود داشت ولی الان دیگه ندارم 

ممکنه از نظر شوهرتم شمام ایراداتی داشته باشی یه سری حرفا و حرکات شمارو دوس نداشته باشه ب نظرم باید ه ...

دقیقا و مطمئنم صد در صد منم ایراداتی دارم بارها میخواییم حرف بزنیم میگفت تو میخوای باز گیر بدی به من که بریم مشاوره درمان شو و... چرا در مورد خودت حرف نمیزنی... گفتم آففففرین من همینو میخوام در مورد من حرف برینم آزار دهنده ترین رفتارهای منو بگو من میخوام در درست کردن خودم شروع کنم... همیشه اینجا ساکت میشه چیزی نمیگه 

این به این معنی نیست که من هیچ ایرادی ندارم نه به این معنیه که اصلا تو این خونه نیست اصلا روی رفتارهای من فکر نمیکنه اصلا توی ذهنش هیچ جایی برای من نیست جایی تو ذهنش اصلا زندگی مشترک و بدی ها و خوبی هاش وجود نداره 

وگرنه من آماده شنیدم از خدامه ازم انتقاد کنه بفهمم دوست داره شرایط درست بشه