2733
2734
عنوان

فکر میکنم تو کل دنیا فقط شوهر من اینطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 638260 بازدید | 2655 پست
چ ترسناکه رفتاراش شاید افسردگی شدید داره  یا شایدم گرایش ب زن بودن داره نمیتونه بیان کنه

بله افسردگی شدید داره و حاضر نیست بیاد مشاوره 

در مورد گرایشش منم شک دارم چون فیلم پ و ر ن همجنسگرایی چند بار دیدم نگاه کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقااصلا فکر هیچی نیست فقط مواظب بدنش ،جلوش بیوفتیم بمیریم حتی نگاه نمی کنه ،میخنده مسخره می کنه،ان ...

داداش منم اینقدر فکر بدنشه .گاهی آرزوی مرگشو دارم البته زبونم لال مادر پدرم دق میکنن

2731
خانم شما تو این زندگی و از این آدم صاحب اولاد هستید .الان ما بگیم همسر ما اینجوری هست یا نه چه فرقی ...

هدفم از این تاپیک این بود که من الان با کمک مشاور قصد طلاق دارم میخواستم اینارو با شما مطرح کنم ببینم آیا من دارم زیادی بزرگش میکنم؟ آیا همه ازین مشکلات دارن؟ نظر بقبه در مورد این مشکلات چیه؟ 

و اینکه من خیلی راه هارو رفتم مثلا چند سال قبل یک خونه رهن کرده بودیم من گفتم بذار این بار کاری نداشته باشم خودش خونه رو تحویل بده به صابخونه خونه رو تحویل داد از 50 تومن پول رهن 15 تومنو صابخونه نگه داشت بخاطر چیزای بیخود که مجبور شدم خودم وارد عمل بشم و 11 تومنو پس بگیرم ازین مثال ها زیاد دارم هر بار کاری رو بهش بسپرم یا انجام نمیده یا اگرم انجام بده به بدترین شکل ممکن انجام میده 

داداش منم اینقدر فکر بدنشه .گاهی آرزوی مرگشو دارم البته زبونم لال مادر پدرم دق میکنن

ما هممون آرزوی مرگش رو داریم ،چون خیلی اذیت کرده هممون رو ،حتی فامیلا از دستش در امان نیستن،آبرو نزاشته برامون،پدرو مادر من قبول نمی کردن که پسرشون مریضه تازه پنج ساله قبول کردن ،فکر میکردن مشکل رفتاری داره ولی الان مت جه شدن که مشکل روانیه

تقصیر مامانشه دو بار بچگی گوشش پیچونده بود الان بهتر بود شایدم افسرده س یااتیسم داره

مادرش ازون بدتره پکیجی از انواع بیماری های روحی روانیه که همراه با پدرشون میشن یک سم دونفره برای بچه ها 

هر مشکلی الان داره بخاطر مادرش و پدرشه اگر چیزا هایی از مادر پدرش بگم به والله تو عمرتون نه دیدین نه شنیدین 

هدفم از این تاپیک این بود که من الان با کمک مشاور قصد طلاق دارم میخواستم اینارو با شما مطرح کنم ببین ...

آیا زندگی کردن با تمام ویژگی های بدش ، سخت تر از زندگی تنها و قبول صد درصد مسیولیت بچه اس؟

بنظر میرسه همسرتون مشکلاتی داره شاید قابل پیگیری و درمان باشه 

ما هممون آرزوی مرگش رو داریم ،چون خیلی اذیت کرده هممون رو ،حتی فامیلا از دستش در امان نیستن،آبرو نزا ...

مامان من همیشه میگه داداشم تا دبیرستان خوب ومهربون بود بخاطر درسا اینطوری شد خیر سرش تیزهوشان میرفت اما من ازز بچگیش یادم میاد اینطور بود .

چرا شما ازش می پرسید که بخواد این جوری جواب بده.  خوب شاید احساس می کنه اینجور جواب دادن خودشو ...

نه من هرگز اینارو نپرسیدم من مدتی میرفتم مشاوره و مشاوره میگفت بگو اون بیاد ولی نمیومد مشاور بهم گفت بذار هر چقدر دوست داره از درد هاش بویژه درد های نوجوانی و کودکیش بگه اونم خیلی حرف می‌زد و از نفرت شدیدش از پدرش میگفت خیلی زیاد از خانواده ش به خصوص پدرش نفرت داره بلاهایی سرش آوردن که آدم میشنوه باورش نمیشه