2737
2739
سلام خوبین...شرمنده باز مزاحم میشم..واسه پولیپ یه سوال داشتم شما دکترتون تهران بود؟؟؟ از دکتر پرسیدی ...

سلام عزیزم نه نپرسیدن خودشم چیزی نگفت . گفت برو به زندگیت برس مشکلی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طی دوسال دوتا دکتر مختلف رفتید یا یه دکتر آندوسکوپی انجام داد؟؟

طی دوسال چند تا دکتر رفتم شیراز مشهد آخرین بار تهران رفتم سیار مشهد اندو دادم آخرین بار هم تهران

2742
طی دوسال چند تا دکتر رفتم شیراز مشهد آخرین بار تهران رفتم سیار مشهد اندو دادم آخرین بار هم تهران

ببخشید من زیاد میپرسم..چون شما تجربه بیشتر از من دارید واسه دکترا..‌‌‌‌‌‌‌یغنشما دکترای مختلف رفتیید و دیگه بار دوم از پولیپها آزمایش نگرفتن؟؟یعنی دکتر جدید که می‌رفتید نمی‌گفت من آزمایش دکتر قبلی رو قبول ندارم که دوباره شمارو بفرسته پاتولوژی برا پولیپ ؟؟؟

♥️😍♥️
ببخشید من زیاد میپرسم..چون شما تجربه بیشتر از من دارید واسه دکترا..‌‌‌‌‌‌‌یغنشما دکترای مختلف رفتیید ...

سلام عزیزم نه نفرستادن ولی اخیرین بار دکتر خودش گفت مجدد باید سونو کنم ک ببینم تغییر ایجاد شده و یا خیر ولی آزمایشگاه نفرستادن

سلام عزیزم نه نفرستادن ولی اخیرین بار دکتر خودش گفت مجدد باید سونو کنم ک ببینم تغییر ایجاد شده و یا ...

به منم گفت که اندو دوباره انجام میدم که بزرگارو در بیارم...شما کی آندوسکوپی باید انجام بدید؟

♥️😍♥️
به منم گفت که اندو دوباره انجام میدم که بزرگارو در بیارم...شما کی آندوسکوپی باید انجام بدید؟

گفت 6 ماه دیگه بعد از آخرین اندو میشه حدودای مرداد ولیکن من یکسال دیگ میرم چون خودش اندو یه عمل تهاجمی زود به زود نباید انجام بشه

2740
گفت 6 ماه دیگه بعد از آخرین اندو میشه حدودای مرداد ولیکن من یکسال دیگ میرم چون خودش اندو یه عمل تهاج ...

واقعا اندو نباید زود به زود انجام بشه؟؟؟اونوقت ببخشید اینو میگم من یه دکتر بیسواد رفته بودم گفت هر دو سه ما بیا اندو انجام بده پولیپارو در بیار

♥️😍♥️
واقعا اندو نباید زود به زود انجام بشه؟؟؟اونوقت ببخشید اینو میگم من یه دکتر بیسواد رفته بودم گفت هر د ...

اره منم شنیدم نباید انجام بشه بالاخره خود اندو خطراتی داره دکتر اگر ناشی باشه امکان زخم کردن مسیر آندوسکوپی وبقیه چیزا که ما اطلاع نداریم بشه . 

دکتر گفته بود که اندو تهاجمیه؟؟

ببین اگه گفت چیزی نیست زیاد بهش شاخ و برگ نده از همین فرصتی که داری خدا داده بهت استفاده کن لذت ببر پیگیر باش ولی نه اونقدر فکر کن که از زندگی ساقط یشی

2706