2733
2739
سلام خوبین...توی یکی از تایپیکا گفته بودین پولیپ معده دارید...دکتر پولیپ ها رو داورد؟؟ازمایش گرفت از ...

سلام اره عزیزم دارم . درنیاورد گفت تعدادش زیاد نمیشه دراورد اره سرس اول اندوسکوپس دادم ازمایش گرفت سری دوم نه نگرفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
سلام اره عزیزم دارم . درنیاورد گفت تعدادش زیاد نمیشه دراورد اره سرس اول اندوسکوپس دادم ازمایش گرفت س ...

سلام خوبین...من جواب ازمایشمو گرفتم پولیپ خطرناک نبود خداروشکر...شما فاصله دومین آندوسکوپی چقد بود؟؟یعنژ دو تا آندوسکوپی به فاصله چند ماه انجام دادید؟

♥️😍♥️
سلام اره عزیزم دارم . درنیاورد گفت تعدادش زیاد نمیشه دراورد اره سرس اول اندوسکوپس دادم ازمایش گرفت س ...

سلام میشه جوابمو بدید...بقیه پولیپها که توی معده هستن و دکتر گفته درنیار؟؟مشکل ایجاد نمیشه؟؟یا هر چند ماه باید اندو بدید؟

♥️😍♥️
سلام میشه جوابمو بدید...بقیه پولیپها که توی معده هستن و دکتر گفته درنیار؟؟مشکل ایجاد نمیشه؟؟یا هر چن ...

سلام عزیزم ، دکتر گفت ۶ ماه به ۶ ماه اینا اندو انجام بدم ولی من همون یکسال میرم ، شما پیش کدوم دکتر رفتین و چی گفتن ؟؟

سلام میشه جوابمو بدید...بقیه پولیپها که توی معده هستن و دکتر گفته درنیار؟؟مشکل ایجاد نمیشه؟؟یا هر چن ...

دیر جواب دادم خانمی من دیر به دیر میام نی نی سایت نگران نباش وقتی نوعشون خطرناک نیست چرا نگرانی ؟؟

سلام عزیزم ، دکتر گفت ۶ ماه به ۶ ماه اینا اندو انجام بدم ولی من همون یکسال میرم ، شما پیش کدوم دکتر ...

سلام عزیزم خوبین...والا دکترم گفت که تو چند مرحله باید همه رو در بیاریم خیلی بهتره...

♥️😍♥️
دیر جواب دادم خانمی من دیر به دیر میام نی نی سایت نگران نباش وقتی نوعشون خطرناک نیست چرا نگرانی ؟؟

اخه میگن به مرور زمان ممکنه تبدیل به بدخیمی بشن...خیلی استرس دارم...شما چند ساله پولیپ دارید؟

♥️😍♥️
2706