2737
2739
عنوان

به مادرشوهر پدرشوهری ک هر شب میان خونت چی میگین😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2437 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب شوهرت بگو 

بچتو بفرس خونشون 

واسه رسیدن به عشقم یه صلوات برام میفرستی💜اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤ یاابوالفضل العباس(❤)                                     #A❤   وا خیالت بی خیالم تونه دارم سی روز تنگ💝   هونمونم هونمونم جانشین کل دودمونم❤   درد پیری ها د رمو جونیمو میره و دو  بیا وا یک و سر بوریم ای عشقه تا روز پیری  مری چی گم کردمه وقتی یه روز د مه دیری         
2731

تلفناشو یکی درمیون جواب بده زیاد صمیمی نشو رسمی رفتار کن تا باهات راحت نباشن اون ساعتایی ک میدونی میان خونتون برو خونه اقوام خونه نباش چندبار ک بیان پشت دربسته یاد میگیرن ک شما هم ارامش نیاز دارب

نه مجرد  ماندن خوب است و نه متاهل بودن...!! آن چیزی که در هر دو صورت باید بدانی این است: «نباید اجازه بدهی خودت را از تو بگیرند».

ی راه حلی بلدم فقط رو میخواد در حد المپیکک...بگو بچه خسته شده همش میاین شما واسه تنوع ما میایم سر زده ناهار شام هر کی دوست داری ببر بچه رو بده دست عمه جون بازی کنن با هم خودتم بخور غذا هر چی بود ی هفته ذله بشن تمومه😂😂

2740
حالا اصلا بیان مهم نیس خب پدر مادرشن ولی اینکه دخترشونم میارن اعصابم میریزه بهم چون خیلی گنده گوعه و ...

یعنی چی؟دقیقا چیکار میکنه؟

گر خدا خواهد همی از فرش کشد به عرش دمی💜
2706