2703
2553

من دوتا خواهرشوهر دارم یکیش ازدواج کرده

یکیش خونس و ۱۵ سالشه و خیلی اذیت میکنه و خیلی زورگوعه

ی مدت با مادرشوهرم اینا زندگی کردیم حالا ک جدا شدیم و رفتیم خونه ی خودمون 

هر شب ب بهانه ی دیدن بچم بعد شام میان

اینکه میگم هر شب واقعا هرشب میانا تو عیدم دیگ بیشتر شده قبلا ی روز درمیون بود

حالا ب نظرتون چیکار کنم من دختر عفریتشونم میارن

اینم بگم خیلی پیگیرن مثلا اگ نیان خونم روزی دو سه بار زنگ میزنن ببینن کجاییم و چیکار میکنیم یا بیرون بریم مدام سفارش میکنن دم ب دقیقه زنگ میزنن

دیگ واقعا خسته شدم چ غلطی کنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

راهی نداری 

🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓 کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️تو مرا آنقدر آزردی/که خودم کوچ کنم از شهرت/بکنم دل ز دل چون سنگت، تو خیالت راحت/میروم از قلبت،میشوم دورترین خاطره در شبهایت/تو به من میخندی و به خود میگویی:باز می آید و میسوزد از این عشق ولی،برنمیگردم ،نه!میروم آنجایی ک دلی بهر دلی تب دارد،عشق زیباست و حرمت دارد/تو بمان!دلت ارزانی هرکس که دلش مثل دلت سرد بی روح شده است !نیش و خنجر شده است!تو بمان در شهرت..💔از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2714

واااای چقدر شرایطتون بده ، جواب تلفنشون رو هر چند تا در میون بدین،زیاد راجع به زندگیتون توضیح ندین بهشون که الان مثلا کجایین یا کجا میخواهید برید

خواهرشوهرتون تو دوران بلوغه، شاید بخاطراونه که زورگویی میکنه

هوای ِ تو ، اجابت ِ تمام ِ عشق است . . . 
2706