2733
2739
عنوان

بابام نمیزاره لاک بزنم

2597 بازدید | 74 پست

بابام نمیزاره لاک بزنم ۱۴ سالمه نه میزاره ناخن هام یکم بلند کنم نه میزاره لاک بزنم حالا کاشت و ژلیش اینا که بماااااند اصن سرمو میبره بخوام بکنم🙂یه بار بهم گفت ببینم ناخن هات یکم بلنده پوستت می.کنم

بخدا حالم بد میشه انقدر ک زورگوعه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم والا هر دختری عاشق این چیزاست

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2731

گلم پدر من هم یزمانی مثل پدر شما بود با اینکه من عاشقش بودم و دنیام بود یه روز تصمیم گرفتم جوابشو بدم گفت چرا ناخنت بلنده گفتم من دخترم تموم زندگی دختر موهاشو ناخناشو خودشه به هیچکسی ربطی نداره یادمه اونموقع ۱۶ سالم بود از اون روز به بعد هی لاک میخرید واسم رژ و این چیزا رابطمون انقدر اوکی شد که الان تتو هم زدم❤️

مامان مت همیشخ میگف بروخونه شوهرت هرغلطی خواستی بکن حالاشوهرمم میگه نه.ولی من واسه هردوشون سلیطه بازی دراوردم 😁

وزن اولیه۱۰۶☠️بعدزایمان۹۶🤨بارژیم۸۳😉الان۸۲🫠هدف اول۷۹.۹😍هدف دوم۷۷😍😍هدف سوم۷۵😍😍😍هدف آخر۶۸کیلوگرم🤩🤩فعلا۷۷وخورده ای🥲یکم دیگه این امضاموعوض میکنم.........گفته بودم یکم دیگه امضاموعوض میکنم وزن۱۴بهمن۱۴۰۲ ۷۵کیلو😍😍😍😍😍پیش بسوی ۶۸کیلو🤭😘😘😍😍😍😍

[QUOTE=282298487]مامان مت همیشخ میگف بروخونه شوهرت هرغلطی خواستی بکن حالاشوهرمم میگه نه.ولی من واسه هردوشون سلیطه باز ...[/QUOTE

من هنوز فلسفه اینکه میگن برو خونه شوهرت هر غلطی میخوای بکن رو درک نکردم😐😂😂😂

2738
هنوز ازین باباها هست😂ناخن بلند کردن خانما از نظر دین هم کار خوبیه بابات از پیامبرم بیشتر میفهمه ینی ...

بخدا عزیزم بابام ببخشید همه غلطا خودش میکنه تو گوشیش:)از صدتا ابلیس بدتره چه پیامبری

یبار برای همیشه دعوا راه بنداز و بزار بفهمن که دوران این زودگیری ها گزشته .چیکارمیخاد کنه؟لاکتو بزن زندگی بکن مگه چندبار تو 14سالت میشه  بخاطر عقاید پوسیده پدر مادرت خودتو بدبخت نکن

هعی اونوقت دختر ۱۰یا۱۱سال میره ژلیش 

⁦(⁠✿⁠ ⁠♡⁠‿⁠♡⁠)⁩Nothing can stop you from achieving success except your mind 🌌 ✨یک عدد معتاد سرسخت به سایت😑.زیاد کره کره میکنم از بچگی قراره کلیه هامو بفروشم برم کره با دوستام 😂(به دلیل علاقه شخصی مثل تویی که مثلا دوست داری بری آمریکاو ترکیه و..(برا اونایی که چرت میگن))شما هم خواستین بگین اسمتونو بنویسم با هم بریم تا الان ۷۴نفر تو سایت گفتن 😂😁 فیلم و سریال کره ای خواستین من دوتا کاربری دارم...اون یکی شعبه دوم می‌باشد 🤣((هیییی_زندگی_۲)) ..چون با حجم زیادی کاربر مخالف با فیلم کره ای مواجه شدم دیگه تاپیک نمی‌زنم سوالی داشتین تگ کنین.. ناشناااس https://abzarek.ir/service-p/msg/1506385  دوس دارم نظرتون هم راجبم بدونم😊حالت خوب نیست بهم بگو من شنونده و دراک خوبیم بهت کمک میکنم دوستی نداری و تنهایی بازم من هستم 🙂❤️رفیق پایه برا تگ کردن تو تاپیای باحال و خفن به جون تو😎😂 درخواست دوستی ارمیا رو بدون سوال قبول میکنم😌🥺💜خیلی سریع با همه صمیمی میشم تو فقط سلام کن 😂🥹عاشقققققق مو فرفریاااااااااا🥺🥰❤️عاشق دعوام ...ولی همزمان عاشق کاربریم هم هستم پس فقط مدرک از دل زمین بیارین تا تعلیقم کنین 😌تایپ شخصیتیم Entp⁦(⁠✿⁠ ⁠♡⁠‿⁠♡⁠)⁩همون دختریم که با این سن هنوز از دیوار صاف می‌ره بالا ..#ولی صدای حامیم🍃 .ایشالا چند روز دیگه هم از سایت میرم به مدت یکسال ...سایت بدون هی زندگی میمونه 🥹دیگه کسی هم تو تاپیکاتون شر نمیگه 🤣🥹فراموشم نکنیداااا .دیگه رسیدی به آخر امضام به اندازه کافی توضیح دادم برات بیا موز بردار برو 🍌😂🤍
2706