2733
2734
خدا رو شکرت این واقعا بهترین خبر خوبی بود ک تو این مدت شندیدم😍

الهی فداتشم انشاالله که زندگیت پرباشه از خبرای خوب و اینم بشه استارتش بعدازین از درودیوار پشت سرهم خبر خوب بیاد برات😘❤❤❤

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی اجی بگم خیلی مهربونی تو از تا پیکات معلومه😍❤️

عزییییزدلییییی خواهرییی❤❤❤لطف داری مهربونم ازشما بهتر که نیستم خانوم زیبا😍😍😍

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

خداروشکر که پیدا شد

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
2731
الهی فداتشم انشاالله که زندگیت پرباشه از خبرای خوب و اینم بشه استارتش بعدازین از درودیوار پشت سرهم خ ...

ممنونم عزیزم ❤️

🎀معامله با خدا سوخت نداره دو دوتایی خدا هزار تاس😍
عزییییزدلییییی خواهرییی❤❤❤لطف داری مهربونم ازشما بهتر که نیستم خانوم زیبا😍😍😍

قربونت برم عزیز دلم ❤️😍

🎀معامله با خدا سوخت نداره دو دوتایی خدا هزار تاس😍
الان یادم اومد خداروشکر پیداشد

سلامت باشی ممنون

2738
قربونت برم عزیز دلم ❤️😍

خدانکنه خانومی😍😍😍

خداروشکر که پیدا شد

سلامت باشید ممنون