2726
عنوان

آدم هر چقدر ......

199 بازدید | 12 پست

آدم هر چقدر کمتر میاد مجازی حالش بهتره 

من کل صفحه چتای آدمای سمی رو حذف کردم 

از اینستام خارج شدم و تصمیم گرفتم که روزی فقط ۱ بار در حد یه ربع انلاین بشم 

یه سریال خیلی حال خوب کن با محیط روستا و خوش آب و هوا دانلود کردم ۴۰ قسمته که سرگرم بشم و حالم خوب بشه🌾🌱🌴🍭🍬

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه خوب منم میخوام از اینستاگرام فاصله بگیرم . البته من بخاطر هزینه هایی که هر ماه پول بسته اینترنت م ...

نه من برای آرامش اعصاب و روانم

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱

صددرصد

هرکی بگه اینستا خوبی هم داره به نظرم دروغ گفته.هه چی اونجا فیک و تقلبیه.منم اینستا ندارم.متاسفانه بعضی از تاپیک های اینجا هم آدما رو داغون میکنه البته که بعضی ها کارشون همینه

دروغه که همه مردا خائنن.دروغه که همه دهه هشتادی ها هیولان.دروغه که همه دختر پسرای مجردتو زندگیشون رابطه نامشروع داشتن.دروغه که همه مردم بی دین شدندروغه که....لطفا این کلمه همه رو از صحبتامون حذف کنیم چون یه تهمت بزرگه که به اکثریت جامعه وارد میکنیم.باور کنیم پشت بعضی از این کاربری ها دشمنامون نشستن کسایی که میخوان قبح یه سری از کارهای حرام بریزه.کسایی که دوست دارن خودتحقیری تو وجودمون نهادینه بشه.کسایی که دوست دارن ناامید و افسرده بشیم.کسایی که هرزگی رو تایید میکنن. کسایی که دوست ندارن ماها پیشرفت علمی و هنری داشته باشیم.کسایی که دوست ندارن خانواده ایرانی شاد باشه. کسایی که دوست دارن ذهنمون پر بشه از فکرهای پوچی مثل خیانت،دوستی دختر و پسر،طلاق،رابطه نامشروع،خوردن حرام،توجه به ظاهر در حدی که باطن و شرافتمونو فراموش کنیم.به آدم هااعتماد کنیدولی نه تو مجازی😉تاپیک سیاست رفتار با همسر رو حتما بخونین توی بهبود رابطتون کمکتون میکنه❤
دقیقا گل گفتی نصفشم دروغه مثلا اینستا پر از آدم های خوشگل شبیه حوری در حالی که ۶۰۰ تا فیل تر داره یا ...

دقیقا👍