2733
2739
عنوان

چهره زمخت من خیلی دلم میخواد بینیم عمل کنم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2274 بازدید | 114 پست

بعد ۱۸ سالگی ب بعد صورت دخترا خیلی تغیر میکنه من دماغم کل صورتم بود الان قلمی و نازک شد فرم چشام و صورتم هم عوض شد،،،،، عزیزم منم روزی همسن تو بودم و این دغدغه رو داشتم باور کن موندگار نیست این حس نا امیدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بنظرم تو صورتت اگه به چشمات برسی مژه بذاری و خط چشم نازک خیلی خوب میشه بینیت به صورتت میاد اما اگه دوست داری بعدها می‌تونی آنزیم بزنی تو کلینیک مادرم زد الان دوسال می‌گذره ولی بازم مثل قبلش نشده

بعد ۱۸ سالگی ب بعد صورت دخترا خیلی تغیر میکنه من دماغم کل صورتم بود الان قلمی و نازک شد فرم چشام و ص ...

واقعا انشاالله که اینجور بشه من الان وسط درس و... به فکر چهره و عمل افتادم 

سلام دوست عزیز:) امیدوارم حالت خوب باشه و آرزوی سلامتی و موفقیت شما در کنار خانواده ات رو دارم 😍🌹__اللهم صل علی محمد و آل محمد__ این صلواتم هدیه من به شما 🙂.                            دو سال به آرزویی که دارم وقت دارم.. اگه دوست داری ی بار دیگه ام شما صلوات بفرست و من رو مهمون خودت کن 🤗
2738

دوباره بزارم؟ لایک کنید بفهمم 

سلام دوست عزیز:) امیدوارم حالت خوب باشه و آرزوی سلامتی و موفقیت شما در کنار خانواده ات رو دارم 😍🌹__اللهم صل علی محمد و آل محمد__ این صلواتم هدیه من به شما 🙂.                            دو سال به آرزویی که دارم وقت دارم.. اگه دوست داری ی بار دیگه ام شما صلوات بفرست و من رو مهمون خودت کن 🤗
واقعا انشاالله که اینجور بشه من الان وسط درس و... به فکر چهره و عمل افتادم 

😹 آره نگران نباش من ی دافی شدم بیا و ببین کلا پف بینیم خوابید دماغم تو بچگی پهن بود تو بلوغ دیگه واویلا شد اما الان نازک شده من حتی قوزم داشتم خداروشکر قوزش خیلییییبییی کم شد خیلیا که دیگه همه بهم میگن کلا به عمل نیاز نداری

2706