2733
2739
عنوان

چهره زمخت من خیلی دلم میخواد بینیم عمل کنم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2258 بازدید | 114 پست
😹 آره نگران نباش من ی دافی شدم بیا و ببین کلا پف بینیم خوابید دماغم تو بچگی پهن بود تو بلوغ دیگه وا ...

خوشبحالت دماغ مامانم شبیه من ولی اصلا بزرگ نیست اونجورم بشه من راضیم 

سلام دوست عزیز:) امیدوارم حالت خوب باشه و آرزوی سلامتی و موفقیت شما در کنار خانواده ات رو دارم 😍🌹__اللهم صل علی محمد و آل محمد__ این صلواتم هدیه من به شما 🙂.                            دو سال به آرزویی که دارم وقت دارم.. اگه دوست داری ی بار دیگه ام شما صلوات بفرست و من رو مهمون خودت کن 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون بابت نظرتون 🙏🏻❤️❤️

سلام دوست عزیز:) امیدوارم حالت خوب باشه و آرزوی سلامتی و موفقیت شما در کنار خانواده ات رو دارم 😍🌹__اللهم صل علی محمد و آل محمد__ این صلواتم هدیه من به شما 🙂.                            دو سال به آرزویی که دارم وقت دارم.. اگه دوست داری ی بار دیگه ام شما صلوات بفرست و من رو مهمون خودت کن 🤗
2731

خیلیم قشنگی ما همسن تو بودیم کلی هم سیبیل داشتیم تازه😂 به نظر من وقتت و بذار برا درس و کنکورت این مرحله رو خوب رد کنی اونوقت هم صورت یکم جا افتاده هم یاد میگیری چیکار کنی برای قشنگ تر شدن 💕

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تو را ؟💔
دماغش گوشتی بود یه دو جلسه بیشتر نرفت تا یه مدتم چسب لیفت میزد هزینش جلسه ای هفتصد فکر کنم

اوه اوه چه گرون... دو سال پیش هفتصد... پیش کدوم دکتر انجام داد؟ کدوم کلینیک؟ من بینیم تقریبا خوب و اندازه ش یکم فقط دوست دارم کوچیک بشه استخوانی هم نیست به نظرت جواب میده؟ عوارض نداره؟ 

امضا ندارم اثر انگشت زدم
اوه اوه چه گرون... دو سال پیش هفتصد... پیش کدوم دکتر انجام داد؟ کدوم کلینیک؟ من بینیم تقریبا خوب و ا ...

آره جواب میده ، عوارض هم اصلا نداشت الان دوسال که میگذره درسته مثل وقتی که زد نیست اما اصلأ ب فرم اصلیش برنگشنه سایزشم خیلی کوچیک شد. کدوم شهری؟

2740

عزیزم چی شد خبر ندادی بهم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇