2733
2739
عنوان

واقعا دکتر محرم نیست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4557 بازدید | 372 پست

من گناه نمیدونم ولی ب نظرم بعضی دکترهارو دیگه واقعا نیازه بری پیش زن

مثلا من شقاق داشتم قبلا

هرچی ب مامانم گفتم پیش دکتر مرد نمیرم

گف ن دکتر مرد بهتر بلده و ب زور رفتم و معاینه ام کرد

هنوز ک هنوزه حس بدی میگیرم وقتی بهش فکر میکنم

کاربری دست دوتا دوست مشترکه😇
لازم نیست کسی بگه. پزشکا قسم پزشکی خوردن اگه پزشکی خطا کار باشه گناهش گردن خودشه ن مریض. طرف ی مریضی ...

خانمی من خودم هم پیش دکتر مرد میرم نمی‌خوام گارد الکی بگیرم.ولی  وقتی دکتر زن هست اولویت با اونه.

بعد الان خیلی به قسم پزشکی نگاه نمیکنن 

وگرنه این همه بلا سر مردم نمی اوردن

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

واهمه ندارم خانوم یادم رفته خب شماره ایه اش چند بود و اینا وگرنه میگفتم الانم اگه همون چیزی که دیدم ...

حالا چرا چسبیدی به همون به آیه

در حالی که قرآن آیه های بی شماری داره

یه توضیح مفید مختصر بده 

اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
نا محرم نامحرمه  حالا تو هر شغلی باشه  ولی اگه بحث جان باشه ونبودن دکتر زن اوضاعش فرق دا ...

دکتر زن هست ولی دکتری باید بری که سوادش بیشتره و مطمئن تری.. وقتی تو میدنی دکتر زن کاری از دستش برنمیاد برات و درمانت با دکتر مرده چرا باید جونتو خطر بندازی به خاطر اینجور فکرای مسموم؟؟ 

2731
دروغ میگه همونی که گفت سرچ کردم بی بی سی و اینتر نشنال اومد 

فقط اونا نیستن که خب زورت میاد بری کتاب دینی تو بخونی؟ 

بعدم من مثال زدم

بعدم اونو سرچ میکنی فقط بی بی سی که نمیاره 😂

اگر زندگی بر اساس قانون جذبی باشه شیطان همون فکر و احساسات منفی ای هستش که ما با اون ها به زندگی مون گند زدیم...

چرا اینجوری فکر میکنی

چرا چشم بسته هر حرفی رو قبول میکنین؟ 

یکم با خودت دو دوتا چهارتا کن فارغ از هرچیزی 

ببین اینکه بیماری میری پیش ی دکتر  که حالا زن یا مرد باشه ولی حاذق باشه و بیماریت رو درمان کنه

و تو حالت خوب میشه و بیماریت درمان میشه

بیماری که امکان داره با سهل انگاری یا مراجعه به ی دکتر کم سواد مشکل جبران ناپذیری برات داشته باشه

الان کدوم قسمتش میتونه کار اشتباه!! گناه!!! باشه؟

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
من فقط همون کتابی رو خوندم که میگن کتاب خداست من مذهبی سفت و سخت بودم دیوانه نبودم یه دفعه دست بکشم ...

یه چیزی بگم من جدیدا زیاد مبیینم کسانی و 

که مثل شما حرف میزنن 

تازه چندتایی و هم درست کردم

چون سخت در اشتباه بودن

اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
2740
دروغ میگه همونی که گفت سرچ کردم بی بی سی و اینتر نشنال اومد 

👌👌👌

دوست دارم همینجا 

کمکش کنیم

حالا چرا چسبیدی به همون به آیه در حالی که قرآن آیه های بی شماری داره یه توضیح مفید مختصر بده 

من فقط به یه ایه نچسبیدم خانم

شما خودت برو ببین

بعدم دلیل اینکه نمیگم رو گفتم

اگر زندگی بر اساس قانون جذبی باشه شیطان همون فکر و احساسات منفی ای هستش که ما با اون ها به زندگی مون گند زدیم...
من گناه نمیدونم ولی ب نظرم بعضی دکترهارو دیگه واقعا نیازه بری پیش زن مثلا من شقاق داشتم قبلا هرچی ...

درست میگی،

عیب نداره واقعا چیزی نیست که بخاطرش خودتو اذیت کنی اونم دکتره و عادت کرده به اینجور چیزا

اون دکتر هزار نفرو میبینه

ناراحت نکن خودتو‌ چیزیه که شده ❤️❤️

بـرای تویـی که قلــب منـی🤍✨
👌👌👌 دوست دارم همینجا  کمکش کنیم

خانم من فقط یه مثال برای اون خانم زدم

بعدم خودم الان رفتم سرچ کردم فقط بی بی سی نمیاره 

2706