2733
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 342209 بازدید | 53717 پست
سلام عزیزم فداتشم ممنون من اطلاعاتم خیلی جامع نیست در مورد کتو ولی به نظرم خوبه از هفته بعد احتمالا ...

وای به به 

خوشحال شدم 😍😍

ایشاللله همه به وزن دلخواه برسن من همینطور 🥺

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@شیرعسلی    بفرمایید عزیزم.

صفحات اول رو کامل بخون

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
إ منم علائم تو را دارم دقیقا😭😭😭

رفتم دکتر دوتا امپول زدم الان😭

تو برام خیلی قشنگیا 💜اصن تعریف من از زیبایی ینی وجود تو❣️میدونی داشتنت مثل جاری بودن مورفین تو رگای یه مریض بد حاله 💊 وقتی هستی خوب ترم 🙂 وقتی هستی حالم بهتره🫂 وقتی هستی آرومترم🙃 اصن بودنت ینی دلگرمی🥲 دلگرمی قشنگی ک به تموم پوچی های دنیا می ارزه👫😊
رفتم دکتر دوتا امپول زدم الان😭

منم دارم میرم کاش سروم بنویسه من امپول ندوست😭😭😭😭

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹
2740
ممنون گلم

قربونت.موفق باشی

اینجا دوستای خیلی خوبی پیدا میکنی.

من داخل گروه نیستم ولی با خیلیاشون تو تاپیکای دیگه سلام علیک دارم.

مهربونن خییلی

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
منم دارم میرم کاش سروم بنویسه من امپول ندوست😭😭😭😭

ب من گفت برو خوب نشدی بیا سرم بزن

تو برام خیلی قشنگیا 💜اصن تعریف من از زیبایی ینی وجود تو❣️میدونی داشتنت مثل جاری بودن مورفین تو رگای یه مریض بد حاله 💊 وقتی هستی خوب ترم 🙂 وقتی هستی حالم بهتره🫂 وقتی هستی آرومترم🙃 اصن بودنت ینی دلگرمی🥲 دلگرمی قشنگی ک به تموم پوچی های دنیا می ارزه👫😊
زیارت قبول خانوم 😍 منو دعا کردی ؟ 😉

قبول حق عزیز دلم😍، بله گلم مگه میشه یادت نبوده باشم خوشگل خانوم باربی، طلایی شدی قربونت برم؟ خداراشکر🥰🤩

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍
ب من گفت برو خوب نشدی بیا سرم بزن

من همسرم رفت بهش سرم زدن تا بیاد منم ببره کو ببینم سرم میده یانه

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹
ددیروز خراب کردم همسرم چند روزه قهره حرف نمی زنه نمیگه چه مرگشه منم حوصله هیچی و ندارم فعلا

تو خوب باش عزیزم اون بنده خدام لابد به خاطر فشارکاریو  اقتصادی اخلاقش عوض شده، زیاد پاپیچش نشی خودش خود به خود اوکی میشه،اعصاب خودتو خورد نکن که بی اعصابی قاتل ارادمون تو رژیمه

بین گروه نارنجی و قرمز در رفت و آمدم😅                                                     

@خزان_نارنجی‍  سلام عزیزم وقتت بخیر باشه 

صبحانه نان بربری ۱/۵کف دست ژامبون مرغ ۱ورق گوجه فرنگی ۱عدد 

میان وعده هندوانه 

ناهار سینه مرغ آبپز  کاهو فراوووووون  خیار شور ۲عدد گوجه فرنگی ۱عدد  برنج کته کم چرب ۵قاشق نان سنگک ۱کف دست 

میان وعده کشمش بی دانه

گردو ۱عدد 

کالری مجاز ۵۰۰.         کالری مصرفی ۵۵۰ 

چون دیروز با ششصد تا کالری مو بستم امروز ۵۰تا بیشتر خوردم. چون واقعا گرسنم بود 

یک ساعت ورزش ایروبیک  ۴۸۰کالری سوزاندم 

اب ۶ لیوان

تاپیک مانکن زیبا ،😍😍😍عضو گروه بنفش 💜 وزن شروع ۷۲..(شروع۱۴۰۲/۰۱/۱۷) 💜 وزن هدف :۵۷ 💜 قد ۱۶۲ 😍💜💜💜من می‌خوام ...پس میتونم،💪💪💪💪