2733
2739
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 342201 بازدید | 53717 پست

من یه چیزیم به تجربیاتم اضافه شد😐😐 تو رژیم خیلی سخت بگیری قطعا نمیتونی دووم بیاری

من دیروز و امروز خیلی سخت گرفتم صبم ازمایش خون دادم ناهار خیلی ضعف کردم چیت کردم

مهمونیم هستم

تا الان ۱۲۰۰ تا پر کردم امروز یکم بیشتر میش دیگ نمیخام واقعا به خودم فشار بیارم 😕😕 میخام با عشق رژیم بگیرم 

تنها دارایی تو همین لحضست 💛🧜🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه چیزیم به تجربیاتم اضافه شد😐😐 تو رژیم خیلی سخت بگیری قطعا نمیتونی دووم بیاری من دیروز و امرو ...

با عشق رژیم بگیری دقیقا میخوایی چیکار کنی؟؟؟🤔😁

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
2728
با عشق رژیم بگیری دقیقا میخوایی چیکار کنی؟؟؟🤔😁

مثلن غذاهای رژیمی خوشگل درست کنم

نذارم فشارم بیوفته خرما بخورم همش گرسنه نگه ندارم خودمو🥹

تنها دارایی تو همین لحضست 💛🧜🏻‍♀️
مثلن غذاهای رژیمی خوشگل درست کنم نذارم فشارم بیوفته خرما بخورم همش گرسنه نگه ندارم خودمو🥹

آهان ترسیدم فکر کردم میخوایی کلا چیت کنی هررور

ز😅

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11065083/من-یه-سوال-دارم-از-اونا-ک-رژیم-گرفتن-یا-کالری-شماری-کردن-ببینم-کسی-میتونه-جواب-ب

کسی میدونن جوابمو بدن 

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
2740
سلااااام ببخشید تورو خدا نیومدم خبر بدم خیلی درگیر بودم عروسی داشتیم بعدش هم فهمیدم باردارم 🙈🙈🙈🙈 ...

مبارک باشه مریم جون ایشاله با قدمش خیر و برکت بیاره 😘❤

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
انشالله مشکلاتت حل میشه

مرسی عزیزم انشاله.دعا کن برام🥺🙏

من

برم گروه طلایی ؟.

اصلا حال و حوصله رژیم  و وقت سایت اومدنم ندارم ، میام سر میزنم گاهی بهتون 

باشگاه ک میرم غذامو هم رعایت میکنم ، فقط میام گزارش وزن میدم

خودم تلاشم اینه وزنم پایینتر بیاد تو همون تثبیت بالاتر نرم

امروز ک پری شدم وزنم ۷۰/۲۰۰ بود

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
سلام عزیزم مبارکه ب سلامتی انشالله

مرسی عزبزمممم😍😍😍

مر مری ام 😍مامان دخملیا دوقلو هام و آوا جونم🥰پرانرژی و با انگیزه💪عضو گروه قرمز وزن شروع:۸۶  هدف اول:۸۳🔒هدف دوم:۸۰🔓هدف سوم:۷۷🔒 هدف چهارم:۷۴ 🔒هدف پنجم:۷۰ 🔓هدف آخررررر :۶۵🔐یبار تونستم بازم میتونم😍🤩