2752
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 344414 بازدید | 53717 پست
عزیزم جونی برات نمیمونه که حق داری بیا برنننج بخور نون بخووور😂😂👹😈

واسه رژیم که کربو دکتر قطع نکرده. بخاطر دارو. اگه زمانی که دارو مصرف میکنم کرب بخورم، انسولین خونم بالا میره. عوارض جانبی دارو.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی رکورد سلامتی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نمیشه دارو رو نخوری

اصلا قحطیشم اومده. شوهرم به روز از یه جای دیگه مشابهشو پیدا کرد. دیروز می‌شد دو هفته که دارو نگرفته بودم. اینقدررر گرسنه شده بودم اصلا سیر نمیشدم. اضافه وزنم زیاده و راه رژیمم طولانی و زندگیم پر استرس. کمک نیاز دارم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی رکورد سلامتی
2731
نمیشه دارو رو نخوری

سمیرا ولی دیروز که وزن کردم برای جدول اردیبهشت خیلی خوشحال شدم. ارزششو داشت.

به خدااا من راضیم ازین سوالا . میان در مورد دفع مواد زاید بدنشون ازم میپرسن با جزییااااات تو خصوصی ...

واااای جدی میگی؟؟؟؟🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂 اه حالم بهم خورد🤦‍♀️😂😂😂

واااای اررره😂😂😂آب معدنی بخورم یا اب شیر؟؟؟😂😂😂

بدو بریم🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
واااای جدی میگی؟؟؟؟🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂 اه حالم بهم خورد🤦‍♀️😂😂😂 واااای اررره😂😂😂آب معدنی ...

خدا شاهدهههه😂😂😂

اب معدنی کوچک بخور بزرگ باشه باطل میشه رژیمت

خدا شاهدهههه😂😂😂 اب معدنی کوچک بخور بزرگ باشه باطل میشه رژیمت

😂😂😂😂

چه مارکی؟😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
خدا شاهدهههه😂😂😂 اب معدنی کوچک بخور بزرگ باشه باطل میشه رژیمت

با آب معدنی برزرگ رژیم باطل نمیشه. درسته باید آب معدنی کوچکی بخوره ولی دلیلش اینه که آب این اب معدنی بزرگا میره لابلای چربیای شکمی تجمع پیدا میکنه، هم شکم بزرگ‌تر دیده میشه، هم آب شدن چربیای شکمی سخت تر میشه.

😂😂😂😂 چه مارکی؟😂😂😂

مارکش مهم نیست. نگاه کن به برچسبش. باید حداقل دو درصد ارسنیک داشته باشه تا توی رژیم موثر باشه. 

مارکش مهم نیست. نگاه کن به برچسبش. باید حداقل دو درصد ارسنیک داشته باشه تا توی رژیم موثر باشه. 

اینو جدی گفتی؟ یا شوخی بود؟ انقدر شوخی کردیم نمیدونم کدوم جدیه🤦‍♀️🤦‍♀️😂

اینو جدی گفتی؟ یا شوخی بود؟ انقدر شوخی کردیم نمیدونم کدوم جدیه🤦‍♀️🤦‍♀️😂

شوخی بود بابا. ارسنیک یه سم قویه.😂😂😂اخه آب معدنی و شیر و کوچیک و بزرگ چه فرقی دارن😂

شوخی بود بابا. ارسنیک یه سم قویه.😂😂😂اخه آب معدنی و شیر و کوچیک و بزرگ چه فرقی دارن😂

وااای😂😂😂😂😂

خیلی جدی گفتی😂😂😂

نههه فرق دارن مثلا آب شیر کالریش باباست😜😜😂😂😂

2706