2733
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 344414 بازدید | 53717 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیا خوردی؟؟🤨نخند بیا گزارش بده

همه چی اصلا گفتنی نیست😅😅😅😅

سوپ شیر خوردم دو ملاقه بعد یکم تهچین خوردم

سه چهار قاشقم زرشک پلو با یدونه رون کوچیک

سالاد با سس ماست 

یه لیوان نوشابه

یه تیکه تهدیگ

دو تا شیرینی کوچیک

🧡گروه نارنجی🧡  وزن شروع ۹۱.۵۰۰  وزن جدید ۸۸.۵۰۰  هدف ۷۰
2731
سلام لیلی جان من اول فروردین 75 بودم تا اواسط فروردین تا 76 هم رفتم الان خدا رو شکر یک کیلو کم کر ...

سلام عزیزم

پس مثل من تغییر نکردی

شروع و پایانت یکیه

امیدوارم تو اردیبهشت جبران بشه  

قد ۱۶۲ - شروع: ۶۴.۴ | الان: ؟؟؟ | هدف: ۵۵
میخوای فردا صبح بگو

من ایران نیستم الان همون صبحه. دیشب از دو بیدار سدم متاسفانه دیگه خوابم نبرد. خدا به امروز رحم کنه با بیخوابی

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی رکورد سلامتی

@پروازبلند    

سلام عزیزم خوب هستی🌷🌷🌷🌷

من تا ۷۲ هم کم کرده بودم متاسفانه الان ۷۵ هستم اراده ام از دست دادم مخصوصا توی عید همش شیرینی بود واقعا کنترل کردن سخت بود 

یه مدتی اصلااا نمیتونستم رژیم بگیرم ضعف شدید میکردم  ولی از امروز استارت زدم  دوباره شروع کردم 

فردا وزن میکنم  دقیق اعلام میکنم. گزارش هم دقیق میفرستم

میخوام واقعا ادامه بدم نذارم به دوران چاقی برگردم  اراده ام هم ببشتر شده  💪💪💪

عضوگروه آبی💙💙وزن اولیه ۹۲🦋 وزن این هفته ۷۴🦋  وزن هدف ۶۸🦋
سلام مارال  مجددا خوش اومدی دخملم وزن شروعتو بگو وارد جدول اردیبهشت کنم لطفا یادت باشه که عل ...

سلام عزیزم ممنونم🥰🥰🥰به روی چشمام

۷۵ کیلو شروع

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
الهییییی       عجب داستانی شده رژیما تست پروتئینی بگیر شاید بهتر باشه. اقلا آدم دو ...

اره بخدا😂😂😂😂

اتفاقا هربار میگم رفتم فروشگاه بخرم و یادم میره باید بنویسم تو لیستم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
آره دیروز یکی از دوستام گفت با اینکه اهل تاریخ و اعداد نیستم ولی تاریخ روز شنبه حس شروع دوباره میده

انگار یه بهونست برای شروع 

لیلی من وزنمو نگفتم؟؟؟ صبح داشتم فکر میکردم بیام وزنمو اعلام کنم و فکر میکردم اینکارو کردم اما الان دیدم تو ریپلای هات هیچکدوم وزنم نبوده🤦‍♀️😂 جالبه تو ذهنم انجامش دادم😂😂

۶۵/۶۱۰ ناقابل 😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
مگه داروخونه ترازو داره

اره عزیزم منم همیشه میرم داروخونه

2706