2752
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 344771 بازدید | 53717 پست
سلام سلام عجب شام ترکیبی ای زدی     نوش جونت نی نی کوچولو چند ماهشه؟

😂

بیست ماهشه، آخرای شیرخوردنشه دیگه. کامل غذا خور شده

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍

سلام دوستای گلم بیاین ببینین چیکار کردم 

صبحانه کروسان و شیر

نهار ماکارونی سالاد شیرازی زیتون پرورده

میان وعده نان پنیر سبزی و زولبیا بامیه پرتقال شیرینی نخودی آجیل خرما

کالری مجاز ۲۱۴۰

کالری مصرفی ۲۰۰۹

@خزان_نارنجی    

@جیمز_باچر    

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام دوستای گلم بیاین ببینین چیکار کردم  صبحانه کروسان و شیر نهار ماکارونی سالاد شیرازی زیتون ...

شام رو یادم رفت بنویسم شام نیمرو خوردم با خیار شور ونان سنگک😃

@خزان_نارنجی    

@جیمز_باچر    

شام رو یادم رفت بنویسم شام نیمرو خوردم با خیار شور ونان سنگک😃 @خزان_نارنجی     @جیمز ...

عزیزم متأسفانه من ترازو ندارم نمیتونم خودمو فردا وزن کنم اما به فکرشم که یک ترازو بخرم😁

@خزان_نارنجی    

2731
فدات خوشگل خانوم نبودی چخبرا 

مهمونی بودم 😍😍😍😍😍😍 نمیشه که همش تو مهمونی باشی 😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
عزیز دلم من طلاییم و تثبیتی😊

به به چه پروف خوشرنگی 🥰🥰🥰🥰🥰

مبارکا باشه تثبیت فاطمه جونی

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
نوش جان عزیزم این زولبیا بامیه نبود خیلی خوب بود😂 کلا میگما .خودمم میخورم

نوش جونت بشه اون زولبیا بامیه ای که میخوری 😘😘

نوش جان عزیزم کمتر مصرف کردی امشب🤩

بله دیگه گفتین شیرینی زیاد خوردی یکم به خودم اومدم😁😍

ممنونم

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو
مهمونی بودم 😍😍😍😍😍😍 نمیشه که همش تو مهمونی باشی 😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛

خوش بگذره.خوش بگذره من امسال زدم تو هیچی ن مهمون اومده ن مهمونی رفتم شوهرم شهرستان میره همش 

🥲وزن اولیه ۸۸_وزن هدف60_وزن فعلی۷۴
2706