2752
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 344445 بازدید | 53717 پست
کشیدم🙈

افرین دختر خوب ببین ازاین ساناز زیرگروهت یادبگیر

عضوتاپیک مانکن های زیبا❤️وزن شروع۸۰🥺🥺وزن فعلی۷۵😍تاریخ شروع ۶/۱۲/۱۴۰۲هدف اول۷۵🔓هدف دوم۷۰🔒هدف سوم۶۵🔒هدف چهارم۶۰🔒هدف نهایی ۵۵🔒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باچه🥰

افرین منتظرم تااخر خرداد ببینمت ک شدی۸۸حداقل

عضوتاپیک مانکن های زیبا❤️وزن شروع۸۰🥺🥺وزن فعلی۷۵😍تاریخ شروع ۶/۱۲/۱۴۰۲هدف اول۷۵🔓هدف دوم۷۰🔒هدف سوم۶۵🔒هدف چهارم۶۰🔒هدف نهایی ۵۵🔒
2731
آفرین🤩🤩🤩 منم یبار اومدم تا ۸۳ دیگه. متاسفانه نباید ول کنی

ماشالا این استعدادی ک ما داریم تا ول میکنیم گوشتا کیلو کیلو میان انباشته میشن😐

استعدادمون فقط😐

استعداد چاقی😐

💩💩💩

قول🤝

قول دادیا وگرنه جلو زیرگروهات رسوات میکنم هاک ازدعواهات حساب نبرن

نوش جونت و خسته نباشی.. همه چی عالی ❤

فدات 

شام زیاد خوردم خیلی ضعف داشتم

دلم پر میکشه یبار دیگه بگم بابا🖤                                       زیرگروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙    وزن شروع۸۰.   ۷۸,۸۰۰💙۷۷,۸۰۰💙  ۷۶،۷۰۰           وزن فعلی   ۷۵،۵۰۰💙      هدف اول۷۶🔓 هدف دوم ۷۲🔒هدف سوم۶۸🔒هدف چهارم۶۴🔒 هدف آخر۶۰💪  پروفایل سرگروه ها 💙چالش زمستونی💙تاپیک مانکن های زیبا    💙
پیاده رویتو عشقههههه🤩🤩🤩👍🫶

فدایی داری فردا صبحم میرم

دلم پر میکشه یبار دیگه بگم بابا🖤                                       زیرگروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙    وزن شروع۸۰.   ۷۸,۸۰۰💙۷۷,۸۰۰💙  ۷۶،۷۰۰           وزن فعلی   ۷۵،۵۰۰💙      هدف اول۷۶🔓 هدف دوم ۷۲🔒هدف سوم۶۸🔒هدف چهارم۶۴🔒 هدف آخر۶۰💪  پروفایل سرگروه ها 💙چالش زمستونی💙تاپیک مانکن های زیبا    💙
🤣🤣باشه بابا حامله هم هستی نمیشه چیزی بهت بگم

بگو ببینم حرف اضافه بزنی باشکمم یکی بهت میزنم🤪🤪🤪

2706