2752
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 344414 بازدید | 53717 پست
باشه عزیزم مواظب خودت باش

ممنون

باز اگه حالت تهوع میموند کالریم زیاد نمیشد ولی الان دیگه حالت تهوع هم ندارم 

تو سرماخوردگی هم شانس ندارم

مانکن های زیبا گروه قرمز --> صعود به گروه نارنجی --> صعود به گروه بنفش -->۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ : ۸۸ --> ۱۸ خرداد : ۸۴/۸ --> ۱۸ تیر : ۸۱ --> ۱۸ مرداد : ۷۹ --> ۱۸ شهریور : ۷۶/۸--> ۱۸ مهر : ۷۵ --> ۱۸ آبان : ۷۳/۵ --> ۱۸ آذر : ۷۲ --> ۱۸ دی : ۶۷ --> ۱۸ بهمن : ۶۷ --> ۱۸ اسفند : ۶۶ --> ۱۸ فروردین : ۶۸/۵ --> ۱۸ اردیبهشت : ۶۵/۴ --> ۱۸ خرداد : ۶۴ --> وزن فعلی : ۶۲ --> وزن هدف : 5۸
سلام عزیزم ما رژیم میگیریم که سلامت باشیم  الان سلامتیت مهمتره ، به خودت برس زود خوب شی 🤗😘

ممنون 

ان شاءالله 

مانکن های زیبا گروه قرمز --> صعود به گروه نارنجی --> صعود به گروه بنفش -->۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ : ۸۸ --> ۱۸ خرداد : ۸۴/۸ --> ۱۸ تیر : ۸۱ --> ۱۸ مرداد : ۷۹ --> ۱۸ شهریور : ۷۶/۸--> ۱۸ مهر : ۷۵ --> ۱۸ آبان : ۷۳/۵ --> ۱۸ آذر : ۷۲ --> ۱۸ دی : ۶۷ --> ۱۸ بهمن : ۶۷ --> ۱۸ اسفند : ۶۶ --> ۱۸ فروردین : ۶۸/۵ --> ۱۸ اردیبهشت : ۶۵/۴ --> ۱۸ خرداد : ۶۴ --> وزن فعلی : ۶۲ --> وزن هدف : 5۸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کالریتو پر کن عزیزم های بای🚫 صبحانه هم بخور مگر اینکه فست ۱۶.۸ باشی

اخه میلم نمیکشه بیشتربخورم برای همین کالریم پرنمیشه صبحانه گاهی دیربلندمیشم ازخواب ناهارمیخورم دیگه صبحانه نمیخورم ولی باشه ازاین به بعد میخورم

"گروه نارنجی🧡"  وزن اولیه"74"   وزن هدف اول"۵۹"   کالری شماری خطی
2731
@خزان_نارنجی     @ایسان234 ‍  @baloot_dana ‍  @ماریا_مقدس ‍  ...

انشالله زودتر خوب میشی

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
نوش جان گلم

ممنون گلی😍😍

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕
فدات 💖کم میای 

اره فردا عروسیه🤐🤐🤐🤐🤐

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
سلااااام ببخشید تورو خدا نیومدم خبر بدم خیلی درگیر بودم عروسی داشتیم بعدش هم فهمیدم باردارم 🙈🙈🙈🙈 ...

سلام عزیزم مبارکه ب سلامتی انشالله

سلام نه سمیه دارم میمیرم دیشب دعوا کردیم  برادراش نزاشتن  پسرمم مریض شده میترسم برم شدید ...

بیا خصوصی همه چیو تعریف کن

@koomba    

نیستی یا من نمیبینمت؟؟

شام نخوردی چرا عزیزم؟

گشنم نبود دیگه

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒
قربون محبتت  دوروز رفتم خونه مادرشوهرم از دیشب اومدم خونه مامانم  ویروس جدید سرما خوردگی ...

برای تقویت معده کاچی بخور ، غذاهای سبک بخور 

البته نمیدونم شما چجوری درست میکنین مامام من ارد و ادویه و  زعفرون و روغن و نبات میریزه اجیل و نارگیل میریزن ولی وقتی معده ات ضعیفه اینارو نریز 

انشالله زودتر خوب میشی نگران نباش 💖🤗

یه دختر شاد و موفق 🤩🌱