2737
2739
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 343717 بازدید | 53717 پست

@خزان_نارنجی    

@پروازبلند    

خواهرا یه سئوال

مثلا من ناهار اگه غذای کم کالری داشته باشیم مثل تاس کباب که کالری یه وعده بشه ۲۵۰ کالری میشه نصف یه نان لواش رو که میشه ۱۶۵ کالری بااهاش خورد

درجمع کالریشون میشه ۴۱۵

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بعد چند مدت نتیجه گرفتی عزیزم

من سخت وزن کم میکردم از شهریور تا اخر دی بود فکرکنم حدود ۱۲ کیلو کم کردم ولی کاهش سایزم عالی بود تموم لباسام گشاد شد

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2731
اره میشه گلم

😁😂😂😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2740
اره میشه گلم

ممنون

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو
سلام عزیزم نوش جونت بشه آفرین بهت

ممنون عزیزم

اره میشه گلم

سلااام 

من اومدم سمیرااااا دوشنبه خودمو وزن کردم ۸۵ کیلو شدم‌ ۱ کیلو کاهش🥰🥰🥰🥰🥰💃💃💃

مر مری ام 😍مامان دخملیا دوقلو هام و آوا جونم🥰پرانرژی و با انگیزه💪عضو گروه قرمز وزن شروع:۸۶  هدف اول:۸۳🔒هدف دوم:۸۰🔓هدف سوم:۷۷🔒 هدف چهارم:۷۴ 🔒هدف پنجم:۷۰ 🔓هدف آخررررر :۶۵🔐یبار تونستم بازم میتونم😍🤩
بله عزیزم چرا نشه

ممنون آخه میگن نان باید خیلی کم مصرف شه

گفتم ببینم میشه

آخه غذای نانیو با ۴کف نمیشه خورد

سلام خوشگل خانما گزارش دیروز صبحانه سرشیر نان و شیر نهار فسنجان سبزی و ماست میان وعده پفیلا آجیل ...

ببخشید دستم خورد نصفه اومد

میان وعده پفیلا آجیل و یک کوچولو چیپس و پفک 

شام یک سیخ جگر و جوجه 

@خزان_نارنجی    

@پروازبلند    

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉
2706