2752
2734
عنوان

باردارم سوزش ادراری شدید دارم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3285 بازدید | 107 پست

علت اینه رحم داره به مثانه فشار میاره .مثانه کامل تخلیه نمیشه و باعث عفونت ادراری میشه .تو لحظه آخر دستشویی حالت نیم خیز بگیر بزار فشار ازروش برداشته بشه اون چیکه های آخرهم بیاد ونمونه داخل مثانه

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد
کاش میشد ویس بدم خیلی طولانیه  روزی یک عدد سفکسیم بخور با آب فراوان دستشویی سعی کن تندتند ...

میتونی بیای تل بهم ویس بدی ؟یا واتس آب ؟؟

سفسکیم که ندارم اما اموکسی سیلین دارم میشه بخورم ؟باردارم ضرر نداره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخون پست بالاترم رو  مگه علامت عفونت ادرار بدبو نیست  البته تکرار ادرار هم دارم

نه نیست.سوزش اولین علامته

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد
2731

من سوزش نداشتم اما دکتر برام آزمایش نوشت و عفونت ادراری دیده شد و بهم دارو داد دفعه بعد برام آزمایش نوشت رفتم دادم گفت خداروشکر رفع شد

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
میتونی بیای تل بهم ویس بدی ؟یا واتس آب ؟؟ سفسکیم که ندارم اما اموکسی سیلین دارم میشه بخورم ؟باردارم ...

نه عزیزم فقط وفقط سفکسیم ۴۰۰اونم روزی یدونه

میتونی بیای تل بهم ویس بدی ؟یا واتس آب ؟؟ سفسکیم که ندارم اما اموکسی سیلین دارم میشه بخورم ؟باردارم ...

تایپ کردم برات عزیزم 😘

دوران بارداری  هیچ دارویی را بدون مشورت پزشک استفاده نکنید. حتی داروهای گیاهی

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

ببین هر آنتی بیوتیکی آخه جواب نمیده

معمولا کشت ادرار میدن از رو اون میگن چی خوبه

معمولا همون سفیکسیم یا سیپروفلوکساسین میدن

ولی باز شما بارداری هر آنتی بیوتیکی سیف نیست دکتر باید بگه

خیلی آب میخورم 

ببین حس تکرر ادرار بخاطر بارداریه .یکی از علائم اولیه بارداری همین حس داره می‌ریزه است😁من سراین دومی بخاطر تکرر ادرار مشکوک شدم اما میگفتم شاید سردیم کرده

ببین هر آنتی بیوتیکی آخه جواب نمیده معمولا کشت ادرار میدن از رو اون میگن چی خوبه معمولا همون سفیکس ...

توبارداری فقط سفکسیم میشه استفاده کرد اونم روزی یدونه فقط 

دست راستت توسرمن خاهر

فعلا میخوام برگردم ترسیدم 

ببین الان این مشکل رو‌دارم اما آنقدر سیستم پزشکی اینجا کنده فکر میکنی میتونم به این سرعت درمان کنم؟ فردا با کلی بدبختی وقت دکتر دارم تازه اگر لطف کنه برام آزمایش ادرار بده بعد یک هفته طول میکشه جوابش بیاد آخرم دارو نمیده که میکه برو آب بخور 

لکه بینی و خونریزی داشتم بهم گفت برو استراحت کن آب بخور