2733
2734
عنوان

باردارم سوزش ادراری شدید دارم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3239 بازدید | 107 پست

عزیزم عفونت ادرار موقع ادرار درد شدید داری.اما عفونت مثانه همش حس میکنی ادرارت خالی نشد و مثانه ت پره.

تا میتونی اب جوشیده سرد شده البته ولرم بخور.حتما به دکتر مراجعه کن چون بارداری سر خود دارو مصرف نکن

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
عزیزم عفونت ادرار موقع ادرار درد شدید داری.اما عفونت مثانه همش حس میکنی ادرارت خالی نشد و مثانه ت پر ...

فعلا درد ندارم 

اما سوزش شدید دارم و همش حس میکنم مثانه ام پر هست 

فعلا فقط آب میتونم بخورم چاره ای ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا میخوام برگردم ترسیدم  ببین الان این مشکل رو‌دارم اما آنقدر سیستم پزشکی اینجا کنده فکر میک ...

عزیزم بخاطر اینه تو ایران همینجوری الکی دکتر بهت دارو میده داروخانه بدون نسخه دارو میده 

اما اونا حساب کتاب دارن 

یکی از اشناهام المانه سرماخورده بود درحد موت دارو نمیدادن بهش 

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد
فعلا درد ندارم  اما سوزش شدید دارم و همش حس میکنم مثانه ام پر هست  فعلا فقط آب میتونم بخ ...

تند تند برو دستشویی.اصلا نگه ندار 

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد
2731
ندارم  فعلا باید آب فراوون بخورم و لباس زیر نپوشم تا ببینم چی میشه  والا اینجوری فقط میگ ...

ایشالا بگذره زودتر برات . واقعا غربت سخته اونم باردار باشی 

عزیزم بخاطر اینه تو ایران همینجوری الکی دکتر بهت دارو میده داروخانه بدون نسخه دارو میده  اما ا ...

خوب الان با این شرایط همه تاپیکها رو خوندم میکن سفکسیم اینجا هم میدونم عمرا بهم نمیدن 

والا موندم چیکار کنم 

شوهرم ایرانه میکه برگرد اینجا راحت‌تر میشه مراقبت کرد اصلا دسترسی به یک دکتر اینجا برام سخته 

فردا وقت دکتر دارم اما ایران نیستم اینجا اصلا دکترهاش فرق دارن به زور خودت رو بکشی آزمایش مینویسن&nb ...

من هیچ کدوم اینا رو نداشتم فقط همون حس ادار زیاددتخلیه نشدن بود که تو ازمایش مشخص شد عفونت اداری دارم حتی سوزش اینا هم ندارم 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2738
به جز آب چی بخورم ؟میوه میخورم و شیر  از ترسم به خاطر کافین چایی هم روزی یک لیوان بیشتر نمیخور ...

آب میوه طبیعی به میزان متعادلش 

فردا هر چند بهترین چیز همون آبه 

فردا به دکترت هم بگو 

لب فرو بسته ام از ناله و فریاد ولی                                    دل ماتم زده در سینه ی من نوحه گر است 
فکر کنم عفونت من خیلی شدیده که آنقدر سوزش هم دارم 

حتما پیگیر باش عزیزم من اولش محل نمیدادم که هیچی نیست ولی دکتر گفت عفونت خطرناکه به کیسه اب جنین هم ممکنه منتقل بشه پارگی کیسه اب بیاره و این چیزا دیگه از ترسم الان قرص هامو سر ساعت مصرف میکنم

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
خوب الان با این شرایط همه تاپیکها رو خوندم میکن سفکسیم اینجا هم میدونم عمرا بهم نمیدن  والا مو ...

باتوجه به اینکه اونجا اقامت خونیه نه خاکی برگرد یمدت . حداقل اینجا چهارتا همزبون داری

باحاله فردا قراره یک پرستار منو ببینه  لعنتی  دیروز ویتامین سی جوشان تو آب هم خوردم  ...

این بچه چون خداخواسته بوده خیلییییییی شیک و مجلسی بدنیا میاد عزیزم نگران نباش 

2706