2733
2734
عنوان

ازوقتی تاپیک سمی اون روز رو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 39 پست
ب هر چی فکر کنی سرت میاد بیخیال 

نمیدونم اسم مریضیم چیه وسواس فکری شدید دارم دارم نابود میکنم خودمو خسته شدم یه راهی بگین بیخیال باشم 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره متاسفانه بعضی تاپیکا باعث شک میشن 

طرف داشته زندگیشو میکرده اینجا تاپیک امتحان کردن شوهر زدن بنده خدا رفت شوهرشو امتحان کنه زندگیشون بهم ریخت

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 
چرا باید با همکارش صمیمی باشه آخه؟؟؟؟؟

یعنی شما دوست هم جنس صمیمی نداری که انقدر واست عجیبه ؟؟؟؟😐

خیلی جا ها جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون دل بشکنه 🥲 پس دوست عزیزم ریپ نزن 🌹 به خاطر چند تا مغز پوسیده کاربریم تعلیق شد 😭😭😭 نی یار های محترم قبلش بگید چرا تعلیق میکنید ممنون میشم 😑هر نی نی یاری بیاد سمتم جیغ میزنم 🥴
2731
عزیز نمیدونم تاپیک کدوم کاربر رو میگی ولی درکل اینجا خیلی‌ها فانتزی های کثیفشون رو میگن الکی خودتو د ...

منکه هزاران بار خودمو لعنت میکنم اینقدر ازبیکاری میام اینجا همش تحت تاثیر تاپیکای اینجام انگار روانی شدم 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪

تاپیک رو یادمه حال منم بد شد 

تاپیک دیشبم خیلی بد بود زن شوهر دار با مرد زن دار 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
نمیدونم اسم مریضیم چیه وسواس فکری شدید دارم دارم نابود میکنم خودمو خسته شدم یه راهی بگین بیخیال باشم ...

چون نشستی تو خونه فقط فکر می‌کنی برو بیرون برو سرگرم شو یادت میرع

نینی سایت های عزیزم یه صلوات برا برآورده شدن چیزی که میخام بفرستین 🤗
منم خیانت دیدم دیگه هرررچی شه اون طرز فکر سابقو نمیتونم داشته باشم

آخ حرف دلمو زدی درد بدیه بخاطر اشتباه یه نفر دیگه آدم بشکنه

منکه هزاران بار خودمو لعنت میکنم اینقدر ازبیکاری میام اینجا همش تحت تاثیر تاپیکای اینجام انگار روانی ...

اسی اینجا باید فقط جنبه ی فان واست داشته باشه  نه چیز دیگه 

واسه من که اینجوریه

خیلی جا ها جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون دل بشکنه 🥲 پس دوست عزیزم ریپ نزن 🌹 به خاطر چند تا مغز پوسیده کاربریم تعلیق شد 😭😭😭 نی یار های محترم قبلش بگید چرا تعلیق میکنید ممنون میشم 😑هر نی نی یاری بیاد سمتم جیغ میزنم 🥴
منکه هزاران بار خودمو لعنت میکنم اینقدر ازبیکاری میام اینجا همش تحت تاثیر تاپیکای اینجام انگار روانی ...

نه درگیر نشو عزیز جدی نگیر خیلیهاشون دروغ میگن

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
چرا باید با همکارش صمیمی باشه آخه؟؟؟؟؟

همیشه باهمن شاگردشه بعد سنشم کمتره ازش باهم میرن چایخونه دور زدن درحد شوخی واینا حرصم میگیره