2737
2739
عنوان

ازوقتی تاپیک سمی اون روز رو دیدم

345 بازدید | 39 پست

اون روز یه خانومی تاپیک زد که به شوهرش شک کرده بود که با رفیقش ر..ا..ب...ط..ه داره نمیدونم راست بود یا دروغ قضاوت نمیکنم اما ازاون روز خیلی ذهنم درگیره همش شوهرمو با همکارش تصور میکنم چون باهم صمیمین میدونم مریضم بخدا اینقدر سرهر چی بهش گیر میدم و شک میکنم و گیر میدم که خودم حالم بهم میخوره از خودم توروخدا بهم راهکار بدین خسته شدم از بدبینیم .... البته اینکه قبلا بارها خیانت دیدم هم بی تاثیر نیست اما واقعا نمیتونم عادی زندگی کنم 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیز نمیدونم تاپیک کدوم کاربر رو میگی ولی درکل اینجا خیلی‌ها فانتزی های کثیفشون رو میگن الکی خودتو درگیر نکن

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2740

واقعا کی همچین تاپیکی زده

کاش دنیا بهم یه دختر بده🙎‍♀️🥺که رحم کنه به زنی که متاهله👩‍❤️‍👨میخوام بدون اجازه مرد نفس بکشه💇‍♀️❤️‍🔥میخوام پرنده ها رو بدون قفس بکشه🕳🐣میخوام فرشته نباشه خطا جزئی زمینه🚫🧚‍♀️میخوام زن باشه زن بمیره زنیت همینه🌝🔥💆‍♀️
2706