2733
2734
عنوان

مشاور خوب برای تربیت دخترم

1347 بازدید | 33 پست
سلام دوست جونا ...دخترم یکسال و نه ماهشه .... من و همسرم اصلا در تربیتش تفاهم نداریم ...می خوام برم پیش مشاور و راهنمایی بگیرم ...شما کسی رو می شناسید؟؟؟ که خوب و قابل اعتماد باشه و بتونه درست و حسابی من و شوشو رو راهنمایی کنه

راستش من و همسرم هر کدوممون از یه طرف پشت بام افتادیم :) من از طرف صبوری و مهربونی و اون از طرف بی طاقتی و کم حوصلگی.....

منتظر نظراتتون هستم
مثل ما هستین
اما ما با هم تا حدودی کنار اومدیم
در دست قلم دارم از قلب بیان دارم از نزدیک نمی بینم از دور سلام دارم.

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی ! چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ! پیله ات را بگشا ، تو به اندازه یک دنیایی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مامان روژین جون منم خیلی جاها کنار میام و کوتاه میام تا درگیری پیش نیاد ....ولی شوشو اصلا با من همکاری نمی کنه و اصلا نمی خواد حرفای منو قبول کنه به نظرم واقعا یه شخص سوم تو زندگیمون لازمه تا حتی اگه من اشتباه می کنم بهم تذکر بده
نی نی سیب جون تهران هستم

مریم جون اشکالی نداره منم دوست دارم نظرتون رو بدونم ...شوشو خودش هم راضیه بریم مشاور ....تا حالا هم چند بار گفته وقت بگیر بریم

منتها من جایی رو سراغ ندارم