2752
2734
عنوان

دلم خنک شد همه روی واقعی جاریمو دیدنننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش چهره واقعی خاهرشوهرا زودتر رو شه خلاص شیم

الهی امین البته خودمم خواهرشوهرم اما خواهرشهایی که واقعا افریته هستند به خدامنم خواهرشوهرم اصلا نه میگم بخورید بپوشید اصلا کاری ندارم طوریکه داداشم میاد خونم بعد پیام میده جداتشکر میکنه میگه خیلی خوش گدشت حتی زنش هم تعریفم پیش دوستاش میگه اونهامیگن خواهرشوهرم فلان ولی خواهرشوم من هستم توچشمهام میگه من ازت راصی ام ولی امان از خواهرشوهرهای من زندگی خراب کننن توقع دارن تمام حقوق نه کارت حقوق تقدیم خودشان وپدرشان کنم منم کلا قطع رابطه کردم بسکه زندگی دخالت میدن

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2731
نه واقعا پشت دستمو داغ کردم که چیزی نگم.بعدا حرفای خودتو علیهت استفاده میکنن

خانواده شوهرمن ازجاریام تعریف میکنن جلومن. بااینکه خوب نیستن باهم. لجم میگیره انقد.  ازبس سیاست دارن 

صورت زیبا نمیآیدبه کار. حرف اگر از معنی داری بیار. هیچوقت برای ازدواج دنبال شوهر خوشتیپ نگردید، یه مردمهربون زشت  اندازه  صد تا شوهر خوشتیپ بداخلاق می ارزه
الهی امین البته خودمم خواهرشوهرم اما خواهرشهایی که واقعا افریته هستند به خدامنم خواهرشوهرم اصلا نه م ...

وای دقیقا منم بخدا منم خاهرشوهرم ولی اصلا برام مهم نبوده کجا میرن چه میکنن و اونام منو واقعا دوست دارن نزدیکتر از خاهر. ولی خاهراشوهرام مخصوصا یکیش دو بهم زنه و شوهرم اینو قبول نمیکنه همش انتظار داره حقوق شوهرم برسه به اونا ی کلمه با شوهرم بحثم شه یا حرف بزنیم فوری میپره وسط ده تا میگه همشم به شوهرم امر و نهی میکنه کی بیایید کجا برید چیکار کنیو و توقع داره من نه بپوشم نه بخورم که به داداشس فشار نیاد شوهرمم همش دلسوزیشو میکنه میگه اجیم خوبه و دلسوز حالم ازشون بهم میخوره

2706