2733
2734
عنوان

آبروووووم ررررررفت 😭😭😭😭

251 بازدید | 9 پست

خانوما ما امروز جایی دعوت بودیم. ولی انقدر مشغله فکری داشتیم و با بچه های کوچکمون سروکله زدیم کلا یادمون رفت اون دعوت رو دست خالی نریم..

چون طرف ۲ سالی میشد خونشو عوض کرده بود. ولی ما امسال دعوت کرده بود افطار.

میگم این وضعیت دست خالی رفتنو چجوری باید درستش کنیم‌. من تا نشستم خونشون یادم افتاد که ای وااای هیجی نگرفتیم! 

بچه هامم هی کنترل میکرردم شلوغی نکنن.. خلاصه توروخدااا یه فکر خلاقانه بهم بگین 😔😥

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
شما دعوتش کن بعد هدیه ش بهش بده بگو بچه ها شلوغ کاری کردن فراموش کردیم بیاریم جا مونده بود خونه &n ...

باور میکنن؟ زشت نشه؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
زنگ بزن فردا بگو دیشب که برگشتیم دیدم کادوتون تو صندوق ماشین جا مونده(البته اگه سوتی ندادی که وای بب ...

نه سوتی اصلا ندادم. ولی خب خودم فهمیدم ک چ بد شد فراموش کردمممم

2740
عیبی نداره بهتر ازکادو ندادنه که

حالا بنظرتون یه تابلو ون یکاد آینه دار بخرم خوبهء؟