2737
2734
عنوان

اونایی ک کات کردنو دوباره برگشت

147 بازدید | 22 پست

با رلم دعوام شد 

خودم ک ۱۸ سالمه اونم ۳۰ 

برادر کوچیکشم ازدواج کرده خونوادش هی اصرار میکنن تو ازدواج کن اینم بگم خیلی عاشقه مادرشه مادرشم بدجور اصرار می‌کنه 

خونواده من الان راضی نمیشن بهش گفتم یکسال صب کن درسم تموم بشه ولی شرایطش خیلی سخت بود تا اینکه چندروز پیش محترمانه و منطقی گفتم میتونی بری ولی هی دوست دارم دوست دارم کرد تهش دیشب دعوامون شد گفت چرا پیام نمیدی ت بفکر نیسی و کلا اینجور حرفا منم گفتم تو سرد شدی و اینا 

بعد بدجوری دعوا کردیم گف خیلی پررویی تو فقط حرف میزنی فقط تایپی دیگه نبینمت بای 

منم گفتم حالم بهم میخوره ازت 😐

خب😑

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
بنظرتون چیکار کنم ؟

ب نظر من کات کن تا ده سال آینده فکر ازدواج رو نکن و رو خودت سرمایه گذاری کن

این رابطه رو هم برات صلاح نمیبینم

عزیزان تکرار تاپیک هام به معنی تبلیغ نیست×به خاطر دیدن اکثریت افراد هست،در ضمن من کار تبلیغ انجام نمیدم اگر فکر می‌کنید تبلیغ میکنم میتونید تاپیک های قبلی مشابه رو بخونید اونجا جواب دادم]
🥲🥀خوش به حالت :))) 

خیلی زجر کشیدم سرش کلا قضیه داره میترسم تعریف کنم شناسایی شم ولی اولین بار ک رل زدیم سرد بود و محل نمیداد بم منم کات نمی‌کردم خیلی دوسش داشتم تا اینکه خودش بلاکم کرد بعد مدت ها خودم پیام دادم بش و اینا یه اتفاقایی افتاد اصن عوض شده دیگ میخواد بیاد منو بگیره 

خیلی زجر کشیدم سرش کلا قضیه داره میترسم تعریف کنم شناسایی شم ولی اولین بار ک رل زدیم سرد بود و محل ن ...

🙂💔بعد مال من فحش میده :))) اونم چه فحشی ج ن ده گفت بهم اگ دوس داشتی خصوصی داستان رو میگم 

زورم نمیرسه فراموشت کنم فقط میخام عادت کنم که نیستی..🌒 کاربر __btsarmy__ هستم که تعلیقم کردن :)🖤
2706