2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها لایکم‌کنید ممنون

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2731
دوستان من برم ادامش تایپ کنم لطفا صبور باشید❤️🌹🌺

برعکس پسرتون شما نویسنده خوبی نمیشین جمله بندی واینهمه غلط املایی ازیه خانم دکتر بعیده البته چیزی ازارزشهای شما کم نمیکنه الهی همیشه به یاری شما دامان همه مادران منتظر سبزبشه اگه دوس داشتی درمورداستفاده از سرکه وجوش شیرین برای درمان قارچ مزمن واژن یه توضیحی بدیدخیلی جای سواله

آیاامروز برای امام زمانت صلوات فرستاده ای ؟ عالم محضرخداست درمحضرخدا گناه نکنیم�
2740

پدره بهش گفت تو که می دونی فامیلامون چطوری آن ابرمو بردی و نگفتی بابايي چطور می تونه سرشو بگیره بالا نگفتی بابايي چطوری غرورشو له کردی 

من بغضم گرفت چ برسه با دختره 

دختره گفت به خدا من بی تخصیر بودم یکی بذور این کار رو کرد 

پدرش گفت بگو اون حرم لقمه. رو اگه نگی پلیس میاد ما تو بیمارستان وقتی چنین موردی میاد به پلیس خبر می دیم آمدن گفتن بگو راحت باشه حداقل باهم ازدواج کنید این که گفت گریه ده برابر شد 

خواهر آمده بود با مادرش هي می گفت بگو اون بی ناموس رو منم خیلی عصبی شدم گفتم تو این چند ماه ندیدید شکمش باد کرد کور بودید دختر ساکت شد دختر نگا به دامادش ن کرد گفت پدر بچه اون 

نوشتنت خیلی شبیه دکتر هاست  اصلا نمیدونستم فارسی رو هم به این گندی مینویسید شما پزشکها ☹️ ارا ...

این چه طرز صحبت کردنه آقای نامحترم‌ مهم اون علمو دانشی هست که هر کسی عرضشو‌ ندارع بخونتش‌ هنوز پزشک نیستی اون درست و کشیک های سنگینی تحمل کنی در ضمن شاید گوشیشون مشکل داره یا زود تایپ می‌کنه

تاپیک هم نزده شما بیای نظر بدی در مورد نوشتنش تاپیک محتوای یه چیز دیگه ای چرا حاشیه می‌رید!

2706