2410
2553
عنوان

خروسمو بردن

112 بازدید | 8 پست

کوچیک بود گرفتم بزرگ کردم محلی بود  دنبال ادما میرفت ولی نوک نمیگرفت..مادرم فروختش..دلم راضی نبود اجبارم کرد دلم براش تنگ شده😔😔

گیله لاکو😍🍀

تو هم چند تا جوجه رنگی بگیر  اینام خروس هستن معمولا

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری

ما یه جوجه خریدیم 😁 این بزرگ شد مرغ شد مامانم خیلی دوسش داشت یه روز دردیدنش مهمون داشتیم مامانم جلوی مهمون گریه میکرد🤣🤣🤣🤦

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ما یه جوجه خریدیم 😁 این بزرگ شد مرغ شد مامانم خیلی دوسش داشت یه روز دردیدنش مهمون داشتیم مامانم جلو ...

بعضیا وابسته میشن خیلی..گناه دارن کسی رو کارنداشت الکی فروخت..

گیله لاکو😍🍀
بعضیا وابسته میشن خیلی..گناه دارن کسی رو کارنداشت الکی فروخت..

اره مامانم شخصیتش اینجوریه بیش از حده محبتش

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد
منم جوجه کوچولو میگرفتم بزرگ میکردم بعدم میخوردم مرغ قرقاوول غاز و... و... و...

لامصب چقدر آدم احساسی هستی🤣

2714