2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نشونهاش چیه

دقیق نمی‌دونم اما میگن طرف زیاد خواب رابطه میبینن و اینکه تا مثلا از کسی خوشش بیاد یا طرف ازش دور میشه یا خودش ب نحوی منصرف میشه 

زیاد دیدم خواستگارای کسی الکی الکی پریدن 

دخترداییم خوشگل بود خیلی بعد اصلا خواستگار نداشت بعد یه مدتی ک برای همزاد دعا گرفتن و سحرهایی ک داشت رو باطل کردن براش خواستگار اومد و ازدواج کرد

جالب اینجاست هرکیو معرفی میکردن طرف یهو غیبش میزد ب خواستگاری رسمی نمیرسید

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   

دوست دختر چی اونم نداره؟ 

امیدوارم   در تاریخ 1403/030/3 اون اتفاق خوبه ک منتظرشم بیوفته بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                   1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍
2740

اون فقط باید منو با خودش ببره سوئد اینجوری همه سحر و جادو ها باطل میشه

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
اون پسر احتمالا یا قیافه نداره یا پول😂😂

اتقاقا پسرایی رو میشناسم که نع پول دارن نه قیافه ولی عوضش زبون چرب دارن  فکر کنم اسی زبون چرب نداره و دروغ بلد نیست بگه

2706