2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نشونهاش چیه

دقیق نمی‌دونم اما میگن طرف زیاد خواب رابطه میبینن و اینکه تا مثلا از کسی خوشش بیاد یا طرف ازش دور میشه یا خودش ب نحوی منصرف میشه 

زیاد دیدم خواستگارای کسی الکی الکی پریدن 

دخترداییم خوشگل بود خیلی بعد اصلا خواستگار نداشت بعد یه مدتی ک برای همزاد دعا گرفتن و سحرهایی ک داشت رو باطل کردن براش خواستگار اومد و ازدواج کرد

جالب اینجاست هرکیو معرفی میکردن طرف یهو غیبش میزد ب خواستگاری رسمی نمیرسید

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   

دوست دختر چی اونم نداره؟ 

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

اون فقط باید منو با خودش ببره سوئد اینجوری همه سحر و جادو ها باطل میشه

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
اون پسر احتمالا یا قیافه نداره یا پول😂😂

اتقاقا پسرایی رو میشناسم که نع پول دارن نه قیافه ولی عوضش زبون چرب دارن  فکر کنم اسی زبون چرب نداره و دروغ بلد نیست بگه

2706